Skocz do zawartości

COVID-19 SZCZEPIONKA ZA lub PRZECIW


Artur Lis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Patryk,

czytaj ze zrozumieniem  co piszą inni...nie fiksuj sie na  tym  co Ty myślisz - to nie sa prawdy objawione, zapewniam Cię

powtórzę....mieli mozliwości, mają jedno z najlepszych laboratoriów na swiecie, co ciekawe   podobne jest na Taiwanie, czy mieli środki- tak mieli....czy to zrobili ... na dzień dzisiejszy nie wiem.

Odpowiadam Ci tak samo jak odpowiadałęm Ci w styczniu  , kiedy nagabywałęs mnie pytaniami  czy sie zaszczepię ???  A ja cierpliwie odpowiadałem ,że wg mojej uwczesnej wiedzy nie-  a możliwości miałem.  Tak samo tu nie wiem czy to zrobili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, robertus napisał:

Oczywiście, że można. Można np powiedzieć, że któreś państwo produkuje broń chemiczną, najechać je dwa razy przy współpracy innych państw, rozbić zupełnie a potem powiedzieć ups sorry.

Wytłumaczyć? 

Wystarczy zapytać, kto u kogo ma gigantyczny dług w $$$.

 

Dlatego mnie interesują tylko konkrety, nie mam ochoty brać żadnego państwa na wiarę. Zwyczajnie nie uznaje, że jest coś takiego jak wiarygodne państwo.

 

6 minut temu, d9Jacek napisał:

Patryk,

czytaj ze zrozumieniem  co piszą inni...nie fiksuj sie na  tym  co Ty myślisz - to nie sa prawdy objawione, zapewniam Cię

powtórzę....mieli mozliwości, mają jedno z najlepszych laboratoriów na swiecie, co ciekawe   podobne jest na Taiwanie, czy mieli środki- tak mieli....czy to zrobili ... na dzień dzisiejszy nie wiem.

Odpowiadam Ci tak samo jak odpowiadałęm Ci w styczniu  , kiedy nagabywałęs mnie pytaniami  czy sie zaszczepię ???  A ja cierpliwie odpowiadałem ,że wg mojej uwczesnej wiedzy nie-  a możliwości miałem.  Tak samo tu nie wiem czy to zrobili

Możesz pokazać kto mówił, ze mają możliwość tak zmodyfikować wirusa?

I całkowicie uchyliłeś się od mojego stwierdzenia o szkodliwości niepopartych oskarżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patryk,

 

temat  tych wynurzeń zawierających sie na  67 stronach  brzmi " COVID-19 SZCZEPIONKA ZA lub PRZECIW  a nie dotyczy rozważań typu .."

"Czy możesz pokazać kto mówił, ze mają możliwość tak zmodyfikować wirusa?

I całkowicie uchyliłeś się od mojego stwierdzenia o szkodliwości niepopartych oskarżeń."

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, robertus napisał:

Patryk, ale jakie konkrety? ? 

Jak toś będzie chciał wywołać kryzys to wywoła, a Ty nadal będziesz czekał na te konkrety..

 

Te naukowe?

Wiesz, z bronią chemiczną to ciężka sprawa (choć i to nie do końca, polecam historię o tym jak odkryto, że Chińczycy stosują freony), tak w przypadku modyfikacji genetycznej wirusa (tej rzekomej) ślady byłyby jak najbardziej do wykrycia naukowo (chyba, ze byłyby użyte do tego nowe nieznane metody, ale tak to można dowodzić cokolwiek, z UFOnautami włącznie).

A to, że kryzys się wywoła niezależnie od mojej opinii to jest to prawda. Ale brak wpływu nie zwalnia mnie ze sceptycyzmu, prawda?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją intencją, umieszczenia dzisiejszego poranka (2021.06.07 godz. 10), kalendarium prasowych informacji dotyczących sztucznego/nie sztucznego pochodzenia SarsCov2, nie było sugerowanie że oficjalne ośrodki zaczynają skłaniać się ku pochodzeniu sztucznemu.
Informację tę umieściłam wyłącznie po to, aby osoby mniej lub bardziej zainteresowane tematem, uświadomiły sobie iż „wiatr się zmienił”. Skoro za rzekome sztuczne pochodzenie, Facebook już nie ścina głowy oraz informacja ta została przełożona w mainstreamowych mediach z szuflady »teorie spiskowe«, to myślę że ten fakt warto sobie uświadomić, bo może nie bez kozery się to stało.

No a czy pochodzenie jest sztuczne czy nie, to przy bieżącym gabinecie luster, przemieszaniu informacji prawdziwych ze sfabrykowanymi przez tych co chcą temat zaciemnić, w tym całym grochu z kapustą — obecnie pozostają nam jedynie dywagacje. Ale czy należy zanurzyć się w nie? No w każdym razie ja w takie dywagacje nie wchodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kropka napisał:

Ale czy należy zanurzyć się w nie? No w każdym razie ja w takie dywagacje nie wchodzę.

 

Hahaha. Wrzucasz granat, a jak wybuchnie to z okopu ogłaszasz, że się nie znasz na materiałach wybuchowych i nie miałaś pojęcia, że toto wybucha i jeszcze sypie odłamkami ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Patryk Sokol napisał:

...

Byłem na autostradzie, mam do tego środki (Passat w TDI podobno tyle ciągnie), mam historię startów w KJS, więc niby mam do tego nastawienie i dodatkowo byłem zmęczony, więc chciałem mieć korzyść bycia najszybciej w domu.

Ale jednak nie stawia się takich zarzutów bez dowodów!

 

....

Był tu tekst ale szkoda sobie zawracać głowę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, SlawekADW napisał:

Zapoznaj sie z mailami faucziego a potem wynurzaj się ze swoimi teoriami.

 

No to się zapoznajmy: Anthony Fauci, szef NIAD (Krajowego Instytutu ds. Alergii i Chorób Zakaźnych) i główny doradca medyczny prezydenta USA, zaapelował do Chin, by ujawniły dokumentację medyczną dziewięciu osób, które zachorowały w 2019 i 2012. Chodzi konkretnie o dane dotyczące trzech naukowców pracujących w Instytucie Wirusologii w Wuhan, którzy mieli zachorować w listopadzie 2019 r. oraz sześciu górników, którzy w 2012 r. zachorowali po wejściu do jaskini, w której bytowały nietoperze (trzech z nich zmarło). Naukowcy z Instytutu w Wuhan udali się do tej samej jaskini, by pobrać próbki od nietoperzy.

No czyli to nie przesądza ani nie dowodzi w żadną stronę czy wirus jest naturalny czy sztuczny. Co najwyżej sugeruje, że naturalny wirus "odnietoperzowy" zakaził i uśmiercił osoby wizytujące jaskinię i sugeruje, że pobrane próbki mogły być przedmiotem badań w Instytucie Wirusologii w Wuhan. Ale tylko sugeruje, nic nie dowodzi.

To pokazuje tylko, że Fauci chciałby się zapoznać z materiałami naukowymi celem dalszego naukowego badania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, enter1978 napisał:

Zależy czyich,  jeśli chodzi o moje po moim trupie.

Mnie szczepili na siłę zastraszając zwolnieniem z pracy , ale od dzieci to paszołwon.

Popieram całkowicie.Uczone doktory twierdzą,że zaszczepiony dalej może zarażać więc nie wiem jaki jest tego cel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"No to się zapoznajmy: Anthony Fauci, szef NIAD (Krajowego Instytutu ds. Alergii i Chorób Zakaźnych) i główny doradca medyczny prezydenta USA, zaapelował do Chin, by ujawniły dokumentację medyczną dziewięciu osób, które zachorowały w 2019 i 2012. Chodzi konkretnie o dane dotyczące trzech naukowców pracujących w Instytucie Wirusologii w Wuhan, którzy mieli zachorować w listopadzie 2019 r. oraz sześciu górników, którzy w 2012 r. zachorowali po wejściu do jaskini, w której bytowały nietoperze (trzech z nich zmarło). Naukowcy z Instytutu w Wuhan udali się do tej samej jaskini, by pobrać próbki od nietoperzy.

No czyli to nie przesądza ani nie dowodzi w żadną stronę czy wirus jest naturalny czy sztuczny. Co najwyżej sugeruje, że naturalny wirus "odnietoperzowy" zakaził i uśmiercił osoby wizytujące jaskinię i sugeruje, że pobrane próbki mogły być przedmiotem badań w Instytucie Wirusologii w Wuhan."

 

 

Tak, oczywiście masz rację......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marek_Spy napisał:

głos rozsądku ?

 

"...szczepionka nie gwarantuje nam roznoszenia choroby"

Zdecydowanie rozsądne! Szczepionka zmniejsza roznoszenie choroby, więcz zdecydowanienie rozsądne jest powiedzenie, że nie gwarantuje roznoszenia choroby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wysłuchałeś? To był dosłowny cytat z tego wywiadu. Co tu jest do niezrozumienia? No chyba, że bawimy się w zabawę "nie ważne co powiedział, tylko ważne co miał na myśli". A w rakim razie nie rozmawiamy już o głosie rozsądku autora wypowiedzi, tylko o głosie rozsądku tego, kto te słowa sobie różnie interpretuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.