Skocz do zawartości

COVID-19 SZCZEPIONKA ZA lub PRZECIW


Artur Lis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zarazaja osoby w 6-10 dniu choroby kiedy wirus najbardziej sie namnozyl w organizmie czyli podczas tzw. piku covidowego. Pozniej juz nawet jezeli test wykryje wirusa to jest on na tyle slaby i nie zdolny do namnazania wiec zarazenie innych jest malo prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro poziom dyskusji sie podniosl to nie chce wiedziec jak wyglada poziom dyskucji kiedy opadnie. Powinna sie Pani wstydzic za takie memy - mam ty na mysli to slawetne "wypierdalaj". Nie ma Pani Jezusa w sobie i idzie z pradem zgodnie z wola szatana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A leży u mnie amantadyna tak na wszelki wypadek

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

A Patryk swoje typowe dla poprawności politycznej i innej. Oczywiście że zaszczepieni będą głosić zbawienne skutki szczepionki bo jak inaczej ?

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najbardziej wiarygodne i chyba jedyne na świecie źródło prawdziwej informacji. Z tego źródła czerpie, jedyne prawdziwe wyniki w totolotka- ale jakoś bez  sukcesów? Kolego Erwinie , raczej nie mieszajmy w to Jezusa ,czy tego z rogami, pachnącego(podobno)smołą. Tu są koledzy rożnych wyznań jak i nie wierzący. Bądźmy nadal ziemianami i stąpajmy po niej twardo ,od czasu do czasu łapiąc krety - a z tego co wiem( konstytucję pisali szybko ,a ja słabo czytam) nasze państwo jest nadal państwem świeckim i niech tak pozostanie. Podchodźmy do życia z uśmiechem ,a będzie nam o wiele lepiej

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

62 przypadki na 5 milionow zaszczepionych szepionka Phizer zachorowalo na zapalenie miesnia sercowego jak podaje izraelskie ministerstwo zdrowia.
Dobre sam wiem o paru zgonach i jednym przypadku jarzyny. Dobra ci co są zaszczepieni to i tak musztarda po obiedzie a ci co nie go ich problem, to co miałem do powiedzenia to powiedziałem i robota co tam chceta.

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Gdy od kilku dni, zaczęło się oficjalnie mówić o możliwym sztucznym pochodzeniu,
natychmiast przypomniał mi się film, który Witold Gadowski opublikował w marcu 2020.
   Tematem mającym olbrzymi wpływ na nas, na gospodarkę, na lecznictwo, politykę,
interesuję się od stycznia 2020 roku, gdy ujrzałam na youtubowych filmach, co wyprawia się w Chinach
(spawanie drzwi w budynkach, sanitarny terror na ulicach, prowizoryczne szpitale budowane na gwałt).

W ramach retrospekcji, załączam poniżej sekwencję wydarzeń, odnośnie teorii spiskowej dotyczącej sztucznego pochodzenie wirusa...

2020.03.18 NAUKOWCY: Koronawirus nie uciekł z laboratorium
przekonuje na łamach czasopisma "Nature Medicine" międzynarodowy zespół naukowców. Wyniki przeprowadzonych przez nich badań genomu wirusa nie wykazały żadnych nienaturalnych zmian, które mogłyby wskazywać, że doszło do genetycznej manipulacji. Plotki o tym, że wirus miał się wydostać z laboratorium w Wuhan pojawiały się już na początku epidemii, teraz w Chinach coraz częściej rozgłasza się spiskowe teorie o tym, że koronawirus miałby się wydostać z laboratorium w USA. Obecna praca te domysły przecina.
Źródło: https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-rmf-koronawirus-wyewoluowal-nie-uciekl-z-laboratorium,nId,4388804#iwa_source=special

2020.03.25 Witold Gadowski:



2021.05.28 FACEBOOK już nie będzie blokować informacji o sztucznym (wytworzonym w laboratorium) pochodzeniu SarsCov2
Źródło: https://www.geekweek.pl/news/2021-05-28/facebook-wyciek-koronawirusa-z-laboratorium-przestaje-byc-teoria-spiskowa/

2021.06.03 Antoni Fauci: SarsCov2 to potencjalnie efekt inżynierii w laboratorium
Źródło: https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-usa-afera-po-ujawnieniu-tysiecy-maili-doktora-anthony-ego-fa,nId,5274641

2021.06.07 NAUKOWCY: Nie można wykluczyć, że koronawirus pochodzi z laboratorium
Źródło: https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-naukowcy-nie-mozna-wykluczyc-ze-koronawirus-pochodzi-z-labor,nId,5281614

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I Kropka wciąż radośnie sieje dezinformację...

 

Nie chce mi się produkować, macie diagnostę laboratoryjnego i pracownika naukowego, który się o tym wypowiada:

 

W podpisie fillmu macie źródła z których korzysta twórca filmu, więc nie chrzani po próżnicy.

 

Główną tezą mającą świadczyć o sztucznym pochodzeniu wirusa ma być jego, rzekomo, nie występująca naturalnie sekwencja aminokwasów.

Jak ktoś jest bardzo leniwy to w 12minucie filmu mówi o naturalnie występujących białkach, które taką konfigurację zawierają.

 

Sam podpisuje się całkowicie pod stwierdzeniem tego człowieka, kiedy stwierdza, że nie mówi gdzie ten wirus powstał, ale ten argument nie świadczy o tym czy powstał naturalnie, czy powstał sztucznie.

 

I teraz żeby była jasność - jeśli okaże się, że wirus powstał w laboratorium, to pewnie, winnych trzeba dojechać do ostatniego grosza, na pokrycie szkód, ale póki co dowody są żadne.

 

Zobaczcie nawet same rzeczy linkowane przez Kropkę. Nawet tam stwierdzają, że tezy prezentowane przez Dalgleisha i Sorensena były kwestionowane wiele razy przez naukowców.

Dlaczego ta parka ma mieć więcej do powiedzenia, niż cały tłum innych naukowców w tym temacie? Oni się znają, a reszta nie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal pleciesz bzdury a dowodów sam sobie szukaj nie mam ochoty z tobą dyskutować bo jesteś typowym przykładem homo googlensis który daje się doskonale manipulować bez odrobiny krytyki czy dystansu. Jakby w internecie napisali że niebo jest czerwone to byś przytoczył setki linków gdzie naukowiec by twierdził że jest. Amantadyna od czasu epidemii jest na receptę i praktycznie niedostępna podobnie jak parę innych leków przypadek ?

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.