Skocz do zawartości

Model F2b treningowy


PiotrSzmagier
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, Grzesiek napisał:

Dla tego ja nie lubie folii.Wole Celon,szyfon japonke.

Teraz sam nauczony doświadczeniem, wiem że folia nie jest dla mnie, ale skończyć model muszę już w ten sposób. następny jeśli będzie, będzie kryty japonką i malowany

Teraz sobie przypomniałem, że nawet nie miałem kiedy silnika pierwszy raz uruchomić. Wszystko na ostatnią chwilę ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, solainer napisał:

Za zimne żelazko. Trzeba też sporo więcej wykroić niż się chce przykleić i naciągać folię na element jednocześnie podgrzewając. Przy odrobinie wprawy można kulę okleić bez zmarszczek. 

Zapewne jest tak jak mówisz, tylko ja to pierwszy raz robiłem i brak mi wprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2021 o 14:02, PiotrSzmagier napisał:

Powód do śmiechu, na jutrzejszy dzień macie zapewniony ?

Daj spokój Piotr bardzo ładny model. Nie ma powodu do wstydu . Wiem jak to jest : też buduję modele (RC) i jak skończę model to zawsze szukam dziury w całym;)

Tak to juz jest , u innych zawsze się bardziej podoba a na swoim modelu człowiek szuka niedoróbek i zawsze sądzi ,że można to było zrobić lepiej. Twój model jest bardzo ładny także ciesz się lataj ( tylko ostrożnie) i korzystaj z pogody.Powodzenia .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.