Skocz do zawartości

Model F2b treningowy


PiotrSzmagier
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Robert Tomzik napisał:

 

Tak, jest to bardzo dobrze zaopatrzony sklep, tam jest wszystko co potrzeba :)

No tak sam wcześniej wstawiłem link. Kupowałem u nich trochę "gratów" .Tuleja -tłok do KMD sprawują się znakomicie. Jest w czym wybierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

nawiązując do mojego nieśmiałego wpisu z 13 lutego br  dotyczącego ewentualnego zlotu-spotkania-  sympatyków  modeli latających na uwięzi, informuję , że istnieje możliwość zorganizowania takowego spotkania w dniach 8-9 maja br na lądowisku w Tuszowie Narodowym. Kolega Łukasz  Szeptycki organizator ubiegłorocznego spotkania wyraził chęć zorganizowania takiego spotkania. Uprzejma prośba o zgłaszanie  chęci wzięcia udziału w spotkaniu .

 

Pozdrawiam.

Sylwester Kubik

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sylkub napisał:

Witam wszystkich,

nawiązując do mojego nieśmiałego wpisu z 13 lutego br  dotyczącego ewentualnego zlotu-spotkania-  sympatyków  modeli latających na uwięzi, informuję , że istnieje możliwość zorganizowania takowego spotkania w dniach 8-9 maja br na lądowisku w Tuszowie Narodowym. Kolega Łukasz  Szeptycki organizator ubiegłorocznego spotkania wyraził chęć zorganizowania takiego spotkania. Uprzejma prośba o zgłaszanie  chęci wzięcia udziału w spotkaniu .

 

Pozdrawiam.

Sylwester Kubik

 

Ja wstępnie jestem na tak :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, sylkub napisał:

Witam wszystkich,

nawiązując do mojego nieśmiałego wpisu z 13 lutego br  dotyczącego ewentualnego zlotu-spotkania-  sympatyków  modeli latających na uwięzi, informuję , że istnieje możliwość zorganizowania takowego spotkania w dniach 8-9 maja br na lądowisku w Tuszowie Narodowym. Kolega Łukasz  Szeptycki organizator ubiegłorocznego spotkania wyraził chęć zorganizowania takiego spotkania. Uprzejma prośba o zgłaszanie  chęci wzięcia udziału w spotkaniu .

 

Pozdrawiam.

Sylwester Kubik

Proponuję stworzyć osobny wątek do spotkania, tutaj to może zaginąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś zarabiałem orczyk , zamiast linek zrobiłem to na drucie stalowym sprężystym 0,8mm, jednocześnie z niego wygnę spinki do linek po wyprowadzeniu ze skrzydeł.

W orczyk wstawiłem panewki, krawędzie panewek rozbiłem punktakiem żeby nie wypadły z orczyka, na drucie który przechodzi przez panewkę, jest też nałożona rurka mosiężna, wszystko by zminimalizować luzy.

 

20210312_124524.jpg

20210312_094405.jpg

20210312_121947.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.