Skocz do zawartości

PZL 38 II Wilk


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, model napisał:

Jak najbardziej rozumiem tylko widzisz, Szybciej i prościej będzie jeśli zastosuje gotowe serwo podwozia , co do goleni to można przecież trochę oszukać i zrobić ala makietowo goleń, Twoja propozycja wykonania będzie  bardziej pracochłonna, ale spokojnie przecież to prototyp przy większym wilku będzie można zbudować bardziej realistyczne podwozie.

Jak prace nad Twoim wilkiem ???

Dawid, sprawdź sobie te serwa podwoziowe, lubią się składać niespodzianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pewnie że pójdą do testów i sprawdzenia, nie powiem ale Irek trochę mnie zachęcił do zrobienia prawilnego mechanizmu podwozia 🤔 zobaczymy.

Jarku miej mnie na oku od czasu do czasu co bym głupot przy klejeniu nie narobił 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

2 godziny temu, merlin71 napisał:

Świetnie to wygląda. Jedziesz z robotą ostro. Błyskawica.  💪

Dziękuję Irku 🙂

Mam nadzieję że u Ciebie równie prężnie 😜.

Może nie ma się czym podniecać ale dziś zaczęliśmy z ekipą remontować stare mieszkanie w kamienicy i tam w korytarzu nad drzwiami wiadomo pawlacz, oczywiście do rozbiórki, w środku na samym końcu znalazłem sklejkę 😁 dwie ,,kształtki" jak pisze na stemplach o grubości 0,8 i 1mm z 1971roku 🙂

Może na żeberka do wicherka 5 wystarczy

epokowy samolot na epokowym materiale🤭😜

IMG20230221154231.jpg

IMG20230221154238.jpg

IMG20230221154251.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.