Skocz do zawartości

Fly Sky FS i6X - brak możłiwości bindowania z odbiornikami.


RobRoy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z tą aparaturą - nie łączy się z odbiornikami. Odbiorniki sprawne -  na innej aparaturze bindują się bez problemu.

Wcześniej miałem jeszcze problem z uruchomieniem czujnika wysokości. Czujnik sprawny, na Radiomasterze i odbiorniku FS IA 6B działa normalnie.

Na symulatorze działa normalnie.

Wgrałem najnowsze oprogramowania  - nic to nie dało.

Czy prowadzi ktoś serwis tych aparatur ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tytuł został zmieniony na Fly Sky FS i6X - brak możłiwości bindowania z odbiornikami.
Postaw mi kawę na buycoffee.to

System AFHDS 2A, nowe odbiorniki. Mam kolegi aparaturę taka samą i z tą się bindują - taka sam procedura. Kiedyś miałem też podobny problem , ale potem jakoś zniknął - udało się połączyć.

Tu na forum czytałem że ktoś to naprawiał.... tylko nie pamiętam gdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

 

W dniu 24.01.2023 o 00:14, RobRoy napisał:

System AFHDS 2A, nowe odbiorniki. Mam kolegi aparaturę taka samą i z tą się bindują - taka sam procedura. Kiedyś miałem też podobny problem , ale potem jakoś zniknął - udało się połączyć.

Tu na forum czytałem że ktoś to naprawiał.... tylko nie pamiętam gdzie.

Ja naprawiałem. 

Zdarzają się walnięte moduły radiowe w tych odbiornikach. Mniej więcej 1 na 30 przypadków tych już uszkodzonych aparatur. 

 

Ale też podejrzewam winę softu albo ustawień. 

 

Udało się zrobić? 

Czy dalej się męczysz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.11.2023 o 13:23, RobRoy napisał:

Soft był zmieniony, ustawienia takie jak w apce która się  binduje bez problemu.

Można gdzieś dostać moduł radiowy ? .... pokusił bym się o wymianę.

 

Odezwij się na pw. Poszukam modułu. 

 

Ale wcześniej warto wgrać sprawdzony soft. 

W tych apkach tak naprawdę to procesor liczy wszystko co ma radio wysłać. Cała treść toru radiowego jest zadawania na bieżąco przez procesor a RF tylko to wysyła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam FS  I6 i zdarza się, że następuje rozbindowanie. 1 raz po długim nieużywaniu, zbindowałem, poślizgałem air bootem po śniegu i w trakcie zmiany modelu i nazw rozbindował się drugi raz. Czy to się zdarza, może nieprawidłowo zbindowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.