Skocz do zawartości

PZL P-11C model wycinany laserem - wersja elektryczna od strony 10


Lech Mirkiewicz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lechu - właśnie o to mi chodziło gdy pisałem, że model o tej rozpiętości powinien ważyć te przynajmniej 3 kg. Ty masz dwa i nim rzuca. P-11 ma sporą powierzchnię płata, jest górnopłatem, NIE JEST akrobatem tylko warbirdem i obciążenie powierzchni płata na poziomie średnio ciężkiego latawca nie jest mu potrzebne do szczęścia. 

 

 

Bez przesady z tym rzucaniem, wiało całkiem nieźle i 3 kg by miotało ale wylądowałem bezpiecznie. Paweł, może nie zauważyłeś,że mam 3 kilogramową 11kę ale tą lata mi się o wiele lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę podziękować grupie Lubelskich modelarzy za miłe spotkanie, wspaniałą atmosferę i pozytywne oceny mojego modelu :) W takiej atmosferze jaka panowała na Waszym lotnisku nabiera się chęci do pracy. Powinienem częściej u Was gościć :) Oddzielne podziękowanie dla Piotra i Grześka za filmiki, co prawda lot w moim wykonaniu był trochę monotonny ale po postu nie mam jeszcze koncepcji jak tym modelem latać. Pozdrawiam Lech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ,wiem, trochę to trwało ale tak jak pisałem do tematu podeszliśmy poważnie.Nie jest to wycinanka w stylu "kolega,koledze" tylko normalny zestaw. Aby mógł być sprzedawany kilka problemów trzeba było rozwiązać. Pierwsze zestawy są już wycięte, następne będą wycinane od poniedziałku. Planowane są dwa rodzaje zestawu, pierwszy tzw short , drugi będzie zawierał całą "galanerię" i balsę na poszycie. Jest jeszcze w przygotowaniu ale niebawem zostanie skompletowany i  wyceniony. Mamy nadzieję,że oba zestawy będą dostępne w jednym terminie. I teraz najważniejsza informacja. Zestawy będzie można nabyć tylko w tym sklepie http://sklep-modelarski.eu/pzl-p11c-laser-cut-kit-ep-p-2379.html   Do pierwszych dziesięciu zestawów dodajemy zestaw naklejek gratis :)

post-606-0-81061300-1444502099_thumb.jpg

post-606-0-31075100-1444502107_thumb.jpg

post-606-0-58042400-1444502114_thumb.jpg

post-606-0-91607100-1444502122_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.