Skocz do zawartości

Zdjęcia silników -


Janeczek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poniewaz jest okres swiateczno noworoczny, wiec mozemy chyba troszke wyluzowac i pozartowac

(choc nie wszyscy to lubia) ?

 

Przesylam zdjecie silnika ktory buduje. Potrzebuje jeszcze wiele czesci, wiec przysylajcie co macie. Koncepcja dojrzewa dopiero w mojej glowie, wiec nie pytajcie CO z tego wyjdzie. 

Ponizej pierwsze fotki:

 

 

IMG_2979[1].JPG

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, jarek996 napisał:

Poniewaz jest okres swiateczno noworoczny, wiec mozemy chyba troszke wyluzowac i pozartowac

(choc nie wszyscy to lubia) ?

 

Przesylam zdjecie silnika ktory buduje. Potrzebuje jeszcze wiele czesci, wiec przysylajcie co macie. Koncepcja dojrzewa dopiero w mojej glowie, wiec nie pytajcie CO z tego wyjdzie. 

Ponizej pierwsze fotki:

 

 

IMG_2979[1].JPG

to bedzie taki ?

https://www.auto-motor-i-sport.pl/media/lib/3264/ferrari_365-gt4-bb-303a471cee03a5d7b4749bbd269b5e99.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walcze (choc to moze zbyt "grube" slowo) w Szwajcarii o te mala kolekcje silnikow. Kiedy tja wczoraj odkrylem, to az uronilem lze!

Takie piekne Super Tigerki, leza gdzies na szwajcarskim strychu i traca swoj blask!!!

To prawie tak , jak gdyby jakies Maserati rdzewialo gdzies w stodele 😁

Kiedy je wygram, tchne w nie drugie zycie, a Wy (TZN ci, ktorzy je ode mnie kupia) ulotnicie je w swoich wspanialych modelach. Na razie trzymamy wszyscy kciuki, aby wpadly w moje rece😉

IMG_2989[1].JPG

IMG_2990[1].JPG

IMG_2991[1].JPG

IMG_2992[1].JPG

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marek_Spy napisał:

renowator silników

 

Zepsuc tez potrafie 😉

 

Wiem ze to nie gielda , ale to bardziej pasuje tutaj. Moze jest ktos chetny postawic ST na poleczke ? 

Ma male pekniecie przy mocowaniu gaznika, ale poza tym jest zupelnie sprawny, kreci i ma kompresje. Mily eksponat dla kolekcjonera. Jak ktos jest zainteresowany, to prosze na PRIVa.

Jesli to tutaj jest niedozwolone, to skasowac i ukarac mnie rocznym zawieszeniem!

 

 

IMG_3004[1].JPG

KJGK2460[1].JPG

XTOU7254[1].JPG

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Paweł Praus napisał:

Ślicznotka😍

Igła i cylinder jak w Kratmo, ten sam kierunek obrotów jak w Kratmo. Jutro wrzucę zdjęcia do porównania. Kołpak też podobny jak w Kratmo...

 

5 godzin temu, d9Jacek napisał:

miałem taki silnik, to jest  wg kolegów z Niemiec KRATMO A

 

Bardzo dziękuję :)
Uwagę zwraca brak możliwości ustawiania zapłonu.


DSC_5939.thumb.JPG.a92552f75f230fe561ca49862411fec5.JPG

 

DSC_5940.thumb.JPG.3ee745122700346c6912c5e31921c340.JPG

 

DSC_5941.thumb.JPG.03a775a649c771c4d498530eb5fa3b7a.JPG

 

 

i zdjęcie z sieci:


c8af43775b56625c5793e95f04b5e49a.thumb.jpg.aef52f374091bfd528b24b790e761333.jpg
 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2022 o 14:56, jarek996 napisał:

Walcze (choc to moze zbyt "grube" slowo) w Szwajcarii o te mala kolekcje silnikow. Kiedy tja wczoraj odkrylem, to az uronilem lze!

Takie piekne Super Tigerki, leza gdzies na szwajcarskim strychu i traca swoj blask!!!

To prawie tak , jak gdyby jakies Maserati rdzewialo gdzies w stodele 😁

Kiedy je wygram, tchne w nie drugie zycie, a Wy (TZN ci, ktorzy je ode mnie kupia) ulotnicie je w swoich wspanialych modelach. Na razie trzymamy wszyscy kciuki, aby wpadly w moje rece😉

IMG_2989[1].JPG

IMG_2990[1].JPG

IMG_2991[1].JPG

IMG_2992[1].JPG

 

 

No i aukcja wygrana ! Bedzie co robic na modelarni 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Grzesiek napisał:

A on nie jest przypadkiem oszpecony z tych wszystkich bajerow do zapłonu iskrowego?Zdaje się ze ktoś zrobił z niego żarowy,nawet chyba świeca zarowa jest wkręcona.


Niestety tak.  Po pojawieniu się na rynku świecy żarowej, ogołocenie silnika benzynowego ze zbędnego balastu było powszechne i miało sens. Na szczęście to tylko trzy wygięte blaszki, które bardzo łatwo można dorobić. 
Połamanych konsolek szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.