Skocz do zawartości

X-Shuttle, na noc i dzień z planami


robertus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie byłem pewny jakiego potrzebuję, kupiłem taki o podwójnej jasności za 17zł za metr od użytkownika na allegro.

Ale są też za 9zł/m

 

Ze wstępnych szacunków.

Kadłub z białego depronu Graupnera ważyc będzie 155gram, czyli o 35gram więcej niż z zielonego podkładu.

Wyposażenie modelu 220gram

Oświetlenie 180gram, przy czym 60 gram to inwerter zasilający gietki neon.

Razem mamy 560gram, tym samym obciążenie skrzydła wzrosło do 20gram/dm2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zasadnicze pytanie, czy całość nie będzie chciała pobierać więcej prądu, niż akumulator jest w stanie oddać. Załóżmy, że na pełnym gazie+ oświetlenie będzie chciał 25A , a lipol 850 mAh musiiałby mieć 30C ,żeby było na styk ! Warto sprawdzić, jak się takie układy równolegle podłącza, ale domyślam się, że zdajesz sobie z tego sprawę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz nikt Roberta nie będzie pewny że zastanie w domu "bo jest wieczór i nie lata" :) co na to żona? :P

Projekt nie dość że w expresowym tempie zakończony to jeszcze uwieńczony sukcesem . Nie chciałbym się powtarzać ale większość słów zachwytu zostało już użyte i nic nie przychodzi mi do głowy oprócz tradycyjnego-GRATULUJE !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.