Skocz do zawartości

Aukcje ciekawych silników


MASK

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.12.2023 o 13:55, Grzesiek napisał:

Czy każdy Polak musi się chochlą wzbogacać?Nie można łyżką.Dziwna mentalność naszego narodu.


O tym jest wątek, pokazujemy silnik na sprzedaż lub sprzedany i sobie o nim gaworzymy. O silniku, o cenie itp.

 

Pawel ma rację, sam fakt że silniki były na sprzedaż tylko kilka minut świadczy o bardzo atrakcyjnych cenach. Sam wzięłam jeden :)

 

Sprzedawca nawet nie fotografuje i nie opisuje tych silników, posiłkuje się tylko książką do ktorej odsyła. Zdjęcia też z książki. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mojej oceny, to nie jest, żaden cud na kiju...

Normalny NOVA ROSSI w tym przypadku autkowy.

Takie  używane motorki na  naszych zawodach można kupić za o wiele mniejsze pieniądze i do tego z gaźnikiem, kolektorem i rurą.

Facet pozbywa się motorka, ale nie pokazuje wnętrza. Osobiście nie kupiłbym.

Owszem silniczek oryginalny z wyglądu i na półkę jak najbardziej, choć autkowy? ale nie za te pieniądze.

Już niedługo będzie można nabyć za podobną cenę nowe silniki, bo firma wznowiła  działalność.

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jacku masz racje !  -  skundlony bo  w oryginale nie bylo ani Benzynowych ani Zarowych jedynie Diesle  ...ale to jest napisane w Tytule - (Ryszard Gron -przerobka)...

 

A jezeli chodzi o AERO 35 to cena jest przystepna -  za Nowego z RC Gaznikiem dalem wiecej  + Pudelko oczwiscie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2024 o 20:16, AndrzejC napisał:

Wg mojej oceny, to nie jest, żaden cud na kiju...

 

Andrzej, dzial nazywa sie aukcje CIEKAWYCH silnikow, a nie aukcje CUDOWNYCH silnikow. 

Chcesz widziec CUDOWNE silniki, to jedz do Czestochowy lub Medziugorie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jestem na łączach?

Dział nazywa się "Aukcje...." I ok.

Faktem jest, że motorek jest ciekawy, ma rasowy wygląd i konstrukcję wyczynowego silnika, ale dla mnie nic ciekawego. Mam z takimi silnikami do czynienia od  lat. I wystarczy mi spojrzeć, żeby wiedzieć.

Wystarczy popatrzyć na te wgniecenia po sprężynce na karterze. To się nie robi w ciągu krótkiego czasu.

Nie było zdjęć wnętrza silnika, więc ja byłbym bardzo sceptyczny co do kupna.

I nie chodzi  cuda , tylko o doświadczenie i konkretną  wiedzę:P.

Ja bym tego motorka za te pieniądze w życiu nie kupił. To nie jest "cudowny" motorek.

A.C.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.