Skocz do zawartości

Aukcje ciekawych silników


MASK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.12.2023 o 13:55, Grzesiek napisał:

Czy każdy Polak musi się chochlą wzbogacać?Nie można łyżką.Dziwna mentalność naszego narodu.


O tym jest wątek, pokazujemy silnik na sprzedaż lub sprzedany i sobie o nim gaworzymy. O silniku, o cenie itp.

 

Pawel ma rację, sam fakt że silniki były na sprzedaż tylko kilka minut świadczy o bardzo atrakcyjnych cenach. Sam wzięłam jeden :)

 

Sprzedawca nawet nie fotografuje i nie opisuje tych silników, posiłkuje się tylko książką do ktorej odsyła. Zdjęcia też z książki. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mojej oceny, to nie jest, żaden cud na kiju...

Normalny NOVA ROSSI w tym przypadku autkowy.

Takie  używane motorki na  naszych zawodach można kupić za o wiele mniejsze pieniądze i do tego z gaźnikiem, kolektorem i rurą.

Facet pozbywa się motorka, ale nie pokazuje wnętrza. Osobiście nie kupiłbym.

Owszem silniczek oryginalny z wyglądu i na półkę jak najbardziej, choć autkowy😉 ale nie za te pieniądze.

Już niedługo będzie można nabyć za podobną cenę nowe silniki, bo firma wznowiła  działalność.

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jacku masz racje !  -  skundlony bo  w oryginale nie bylo ani Benzynowych ani Zarowych jedynie Diesle  ...ale to jest napisane w Tytule - (Ryszard Gron -przerobka)...

 

A jezeli chodzi o AERO 35 to cena jest przystepna -  za Nowego z RC Gaznikiem dalem wiecej  + Pudelko oczwiscie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2024 o 20:16, AndrzejC napisał:

Wg mojej oceny, to nie jest, żaden cud na kiju...

 

Andrzej, dzial nazywa sie aukcje CIEKAWYCH silnikow, a nie aukcje CUDOWNYCH silnikow. 

Chcesz widziec CUDOWNE silniki, to jedz do Czestochowy lub Medziugorie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat jestem na łączach🙂

Dział nazywa się "Aukcje...." I ok.

Faktem jest, że motorek jest ciekawy, ma rasowy wygląd i konstrukcję wyczynowego silnika, ale dla mnie nic ciekawego. Mam z takimi silnikami do czynienia od  lat. I wystarczy mi spojrzeć, żeby wiedzieć.

Wystarczy popatrzyć na te wgniecenia po sprężynce na karterze. To się nie robi w ciągu krótkiego czasu.

Nie było zdjęć wnętrza silnika, więc ja byłbym bardzo sceptyczny co do kupna.

I nie chodzi  cuda , tylko o doświadczenie i konkretną  wiedzę:P.

Ja bym tego motorka za te pieniądze w życiu nie kupił. To nie jest "cudowny" motorek.

A.C.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.