Skocz do zawartości

Aukcje ciekawych silników


MASK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Paweł Prauss napisał:

Brzydal

 

Sam jestes BRZYDAL!!!

 

 

Tak przy okazji dodam (to wylacznie moje "przemyslenia", ze ZADEN (chyba zaden, jesli tak, to sprostujcie) polski silnik , jakoscia wykonania nie lezal nawet w poblizu tego DDRa. Jak patrze na Wasze zdjecia naszych (polskich) silnikow, to nie widze tam raczej zadnej finezji. Bardzie przypominaja piwniczna chalture. Przepraszam, jak urazilem jakiegos patriote. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, jarek996 napisał:

 

Sam jestes BRZYDAL!!!

 

 

Tak przy okazji dodam (to wylacznie moje "przemyslenia", ze ZADEN (chyba zaden, jesli tak, to sprostujcie) polski silnik , jakoscia wykonania nie lezal nawet w poblizu tego DDRa. Jak patrze na Wasze zdjecia naszych (polskich) silnikow, to nie widze tam raczej zadnej finezji. Bardzie przypominaja piwniczna chalture. Przepraszam, jak urazilem jakiegos patriote. 

1. Z kobietą jak z silnikiem trzeba delikatnie inaczej się ZATRZE.

2. Kobieta jest jak silnik więc Jarku musisz zdecydować do czego ma służyć czy być używana czy oglądana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, robas69 napisał:

Hahaha szkoda, że nie zastosował przelicznika 1:1 i nie wystawił za 18875 zł , bo ma na tyle rachunek z epoki.

Zaraz, ile to było w denominacji w 1994r.? 10000:1 czyli niespełna 2 zł na dzień dzisiejszy...a może mu się o rząd wielkości pozajączkowało, bo 200 zeta w sumie ten motorek może być wart 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, witold_pi napisał:

Zawsze zadaje sobie pytanie przy takich OKAZJACH czy to wystawia idiota czy szuka idioty, który to kupi

 

Ja mysle, ze to jest troszke inaczej. KTOS znajduje gdzies na strychu (lub DOSTAJE od rodziny) taki silnik i mysli sobie (nie sprawdzajac), ze jest on wart jakas mase pieniedzy. Widzialm juz UZYWANE ASP 108 po 220 EUR, czy zapieczone , czarne wrecz z zewnatrz silniki po 180 EUR. 

Oczywiscie wrzucilem to jako ciekawostke, ale takkich anonsowe jest moze z 5% ze wszystkich ktore ogladam. I te 5% wystepuje tez w serwch, silnikach elektrycznych , czy innych modelarskich "dodatkach". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jarek996 napisał:

Niesamowita okazja! TYLKO 180 EUR!!!

Nowy, nigdy nie odpalany!!!

 

Jutro lece po niego do Austrii 😂

 

Modellflug Motor O. S. MAX, € 180,- (4460 Losenstein) - willhaben

 

 

 

 

Jeżeli to jest nowy OS MAX 10 LA Blue to cena nie musi być mocno przesadzona. Kilka miesięcy temu licytowałem OS MAX 10 LA SILVER ( bo mam w kolekcji wszystkie LA Blue i Silver oprócz tego jednego) i niestety przegrałem! Silnik został sprzedany za 250 EUR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie jest następujące: Panowie kolekcjonerzy poniekąd sami sobie robią kiepski PR.

Ale w sumie nie da się tego uniknąć, gdyż jeżeli laik totalny zobaczy na aukcji cenę za Jaskółkę, czy Pioruna, a ma w posiadaniu np takiego Rytma, Radugę, czy zdechłego Meteora, albo totalny złom z za naszej zachodniej granicy, to myśli,że to, to samo... To silniczek i to silniczek. I myśli,że jak wystawi cenę o 200-300zł niższą, to każdy da się złapać na "okazję"....

 

Czasami chodzę na niedzielne bazarki ze starociami. W szczególności szukam wzrokowo, oczywiście  naszych motorków. Dwa razy udało mi się nabyć silniczki w cenie normalnej.

Jak coś wypatrzę ( choć zdarza się to bardzo, bardzo rzadko) to badam sprzedawcę: " Panie, po ile ta pompka?". Odpowiedź często jest taka:  Panie, TO JEST SILNIK!!! Na Al...gro to taki kosztuje 1000 zł, sam sprawdzałem.... I dlatego ten Rytm ma cenę 1000 zł I dlatego  nasze motorki tyle kosztują na aukcjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że aukcje z takimi cenami można linkować codziennie - po kilkadziesiąt. Nieliczni sprzedawcy na prawdę myślą, że to tyle warte. Większość gra na chwytach marketingowych, np. - zaraz będzie rabat 50%. A jeśli przedmiot jest rzadki, albo sprzedawca nie bardzo wie na ile wycenić, to przy kosmicznej cenie pojawia się opcja "best offer". 
No ale wróćmy do istoty wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.