Skocz do zawartości

JASTROWIE - Nasze Latanie


Volleyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I po spotkaniu. Koledzy się rozjechali, zostawili po sobie porządek i lotnisko wygląda jakby "od lat" nikogo na nim nie było.

Dzisiaj odwiedził nas młody myśliwy który ma ten rewir z pytaniem, czy zostajemy na tę noc ? Bo w poprzednią noc zrezygnowali z odstrzału dzików ze względu kolegów przy ognisku 🙂 To przecież zrozumiałe "myśliwy strzela a Pan Bóg kule nosi" 😏

Do zobaczenia na następnym spotkaniu !

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Moje lotnisko będzie wymagało dużo pracy. Krety uparły się żeby je zablokować. Właśnie ukończyły pierwszą blokadę. Przez środek lotniska w poprzek wybudowały pierwszą linię i zaczęły budować drugą i trzecią linię. Trzeciej nie widać na zdjęciu bo jest po lewej.

Dam sobie z nimi radę. Ziemia z kretowin przyda się do zasypania śladów żubrów. Całe stado przemaszerowało na początku lotniska. Ziemia po dużych opadach była bardzo mokra i ślady po bykach są bardzo głębokie.

 

1641579304_lotnisko103241.jpg.e6fe63845087b2e6bf80707d55f1a443.jpg

 

 

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Moje lotnisko straci chyba "homologację" 😟

Na początku marca jakieś "fujary" chcąc wywieźć coś takiego jak piasek zmieszany z gliną ugrzęźli w rozmokłym po opadach pasie ciężkim pojazdem. Żeby go wydobyć zrzucili ładunek na początku lotniska ściągnęli koparko-ładowarkę i narobili jeszcze większych szkód. Jak to zobaczyłem to wystawiłem tabliczkę i nic z tego. Po dwóch tygodniach kol. Zbyszek wyrównał trochę doły ale to jeszcze nie to. Ślady samochodu widoczne na zdjęciu nie są moje.

Na dodatek na tą chwilę są kretowiny na samym środku i doszły jeszcze borsuki. Obecnie lotnisko nie nadaje się do startów modeli na kołach, chyba że klasy gigant. Całe metry kwadratowe lotniska są systematycznie ryte co noc.

Po idealnym pasie zostało tylko wspomnienie.

 

szkody.jpg.032901e4a23c7953143deba41d887b37.jpg2108501336_szkody2.jpg.1f0b836d3e5bb13caf26033f8c42470a.jpg

 

17.4_22.6.jpg.2bdc74f41628c3494f4a60205d112829.jpg

 

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.