Jump to content

Skywalker 1900 dobór silnika i regulatora - zakupy w Polsce


Recommended Posts

Przeszukałem forum w poszukiwaniu konfiguracji dla ww. samolotu, ale tematy są albo stare, albo nie do końca odpowiadają moim potrzebom (np. zakup w Polsce).

Buduję Skywalkera 1900 (w wersji z węglowym ogonem), który oprócz standardowego osprzętu będzie woził na pokładzie autopilota PixHawk i dodatkowo ok. 0,7-1 kg ładunku. Z tego co wyczytałem, do tego samolotu proponuje się pakiety 4s 5000-6000 mAh oraz silniki np. RC Tiger Motor 2820 830kv + śmigło 11x7 lub AX2814 980kv + śmigło 9x6. Latanie będzie raczej stateczne i spokojne, bez fanaberii w postaci szybkiego wznoszenia się czy akrobacji ;) Chcę jednak kupić silnik, regulator, śmigło i pakiety w Polsce (to kluczowe), a nie bardzo jestem w stanie poradzić sobie z doborem silników i regulatorów z dostępnej oferty. Stąd chciałbym prosić Was o pomoc w tym zakresie. Czy moglibyście wskazać jakieś konkretne rozwiązanie silnik+regulator+śmigło? Budżet określiłbym jako zdroworozsądkowy, z naciskiem na długowieczność zestawu. Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Bo jest Patriotą, chce mieć gwarancję, chce kupić drożej - :)) /niepotrzebne skreślić/

Albo po prostu ma serwis/reklamacji "na miejscu" i nie musi wysyłać paczki za granicę ?  ale mogę się mylić  ;)

Link to comment
Share on other sites

Odwiedź może stronę sklepu RCSkorpion wyroby dobrej jakości, choć może nie zawsze najtańsze ale silniki i regle Robbe szczególnie serii 900 opto polecam.

Jak chcesz tańsze regulatory i też dość dobre to regulatory ZTW serii B opto  - prowadzi Riku ale niestety na opto trzeba czekać aż łaskawie ściągną. 

Link to comment
Share on other sites

patriota to bedzie jak sobie odwietlenie modelu zrobi na module airlighta, nie znam zadnego producenta silnikow, regulatorow, baterii i odbiornikow z Polski :( z tym serwisem na miejscu to fakt ale tez nie do konca, odkad pojawily sie rozne wearhouse'y europejskie to juz nie jest taka przeszkoda a bodatemu fakt nieczego nie zabronisz ;)

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.