Skocz do zawartości

RC HANGAR Klub Modelarzy Lotniczych


Łukasz.S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów

Mam pytanie czy ktoś z was nie był może jakiś czas temu u mnie na Podchybiu koło Kalwarii Zebrzydowskiej oglądać yaka 54 którego miałem na sprzedaż? :) Jestem nowy na forum i tak mi się coś kojarzy , że ktoś z rejonu mnie tu kiedyś odwiedził?

 

pozdrawiam

Leszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja też byłem u ciebie Leszku wtedy i jeszcze kolega Dominik

A no to super tak mi się właśnie wydawało , że mówiliście że latacie w tamtych okolicach :) W tym pomieszczeniu gdzie byliście powstała mała modelarnia . Wtedy miałem przerwę w lataniu natomiast rok temu zacząłem na nowo zabawę . A helikopter duży dalej jest no i moje 5 zabawek:)

post-18694-0-41094900-1456688687_thumb.jpg

post-18694-0-11997400-1456688711_thumb.jpg

post-18694-0-55459200-1456688727_thumb.jpg

post-18694-0-57183700-1456688763_thumb.jpg

post-18694-0-44856300-1456688787_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne masz śmigłowce , musimy się kiedy spotkać to nam zaprezentujesz jak latając

Chętnie tylko ze śmigłowcami zacząłem koło lipca zeszłego roku wcześniej nie miałem z nimi styczności także moje umiejętności są na poziomie początkującego heheh. Także one pewnie mogą wiele natomiast ja nie wiele ale spoko i tak połowa sukcesu to że nie rozbiłem modelu podczas nauki jak mnie to straszyli na innym forum :) Ja na razie latam koło siebie jeszcze mi się stery mylą w locie na siebie  ale po woli do przodu. Samoloty do bajka w porównaniu z heli :) Muszę sobie zorganizować jakiś samolot na sezon żeby tez polatać bo wyjdę z wprawy mam jednego f3a 1,5 metra może jego przygotuję . Miałem sentosę sport pięknie latał gdyby mi nie padło serwo na wysokości niestety nie udało się uratować modelu :( Katastrofy nie mam na filmie ale jak latał mam:)

 

 

 

Lotnisko : mam dobrego sąsiada który na życzenie zawsze chętnie wykosi i udostępni :) cena? możliwość pooglądania lotów :) dobrze , że są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie....

 

a tu moja zeszłoroczne pierwsze loty 450 tką :)

 

 

i raptorek

 

 

i coś większego z ogródka :)

 

 

 

 

 

A tak w ogóle to zapraszam Janku na kawę mogę się pochwalić moją małą modelarnią heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem pewien że nawet jakby był ten helikopter na jakimś pikniku stojąc jako eksponat robił by furorę a co dopiero jakby latał a pilot miał aparaturę w rękach :)

   Pomarzyć zawsze można ;)

No fajny jest już się nad tym zastanawiałem czy by go nie wystawiać gdzieś na pokazach . Zobaczymy może coś pomyślę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zaproszenie Leszku na pewno kiedyś skorzystam sprzęty masz super , a latasz też dobrze my też cię zapraszamy do nas na lotnisko jak tylko zrobi się cieplej . Pozdrawiam

Dziękuję chętnie skorzystam z zaproszenia. No samolotami jakoś mi idzie bo w sumie od lat latałem miałem co prawda 5 lat przerwy ale tego się nie zapomina :) a z helikopterami no to dopiero się uczę także moje umiejętności są mizerne ale do przodu powoli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tytuł został zmieniony na RC HANGAR Klub Modelarzy Lotniczych
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.