Skocz do zawartości

RC HANGAR Klub Modelarzy Lotniczych


Łukasz.S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A pilot ma spadochron , żeby nie spadł ze stołu

no właśnie żona się zapytała gdzie ma spadochron :) a ja na to lepiej żeby mu nie był potrzebny heheh

A co to w ogóle jest za model ,wymiary,silnik ?

Dla mnie coś Piperkowatego ;) .

Rafał piperkowaty hehe DA-18 2,7 metra 1,8 długość silnik mvvs 26 benzynka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może nieśmiało zaproponuję oblot u Nas  :)  .Byłeś z rodzinką ,myślę że miło wspominacie .

Wiem że kawałek drogi ale oblot to ważna rzecz ,potem jak wszystko będzie ok to będziesz upalał u siebie .

Dziękuję dlaczego nieśmiało :) Tak wspominam bardzo sympatycznie i na pewno przyjadę .Jeszcze czekam na odbiornik do niego pewnie we wtorek przyjdzie. No to w sumie mam dwa na oblot katanę i piperka:)

ps. ale to pojedynczo bo do lanosa dwóch nie wsadzę heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek straszne ładny model i pilot też. Przynajmniej stoi koło modelu a nie tylko w kabinie :) . Ja też muszę wreszcie oblatać Diablotina.

 

attachicon.gifWP_20160413_18_09_52_Pro.jpg

Dzięki Łukasz no powiem szczerze , że napatrzyć się na niego nie mogę . W rzeczywistości wygląda jeszcze ładniej :) To chyba musimy te obloty jakoś zorganizować seryjnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

No i chłopaki wracamy do Stryszowa miejscowość ta sama lotnisko trochę w innym miejscu:)

 

Mamy więcej miejsca niż w Choczni , ogólnie 200 metrów będzie miał jeden pas i drugi 150 metrów ogólnie taki krzyż :)

 

Starty i lądowania z każdej strony . Teraz trochę prac ziemnych i jak dobrze pójdzie za 2 tygodnie otwieramy :)

 

Już nie wspomnę o pięknych widokach :)

post-18694-0-76517700-1536351523_thumb.jpg

post-18694-0-83236500-1536351555_thumb.jpg

post-18694-0-37773700-1536351566_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie panowie miejscówka lepsza niż w Choczni :)

 

we wtorek wjeżdża glebogryzarka po niej brona i walec i będą dwa dywany jeden 200 na 40 a drugi 150 na 30 :) ale próbne loty dziś, zrobione i było super :)

 

ps. cytuje Grześka dzisiejsze słowa ( szkoda że nas z tej choczni wcześniej nie wyjebali bo byśmy to lotnisko mieli już dawno gotowe ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tytuł został zmieniony na RC HANGAR Klub Modelarzy Lotniczych
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.