Skocz do zawartości

RC HANGAR Klub Modelarzy Lotniczych


Łukasz.S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Andrzej nic się nie bój film będzie, no o ile będzie wogóle czas go nagrać ;)

 Niestety nie udało sie tego zrobić w niedzielę bo pogoda nam nie dopisała, a w piątek nie było holownika na lotnisku :(

 Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bo miałem ze sobą towarzyszkę i razem pośmigaliśmy po niebie :D

 

post-15562-0-66064500-1442863233_thumb.jpg

 

post-15562-0-85156200-1442863358_thumb.jpg

 

Jantara tylko przewietrzyłem

 

post-15562-0-10844100-1442863462_thumb.jpgpost-15562-0-99950200-1442863491_thumb.jpg

 

Solius dobry do nauki :)

 

post-15562-0-91712300-1442863658_thumb.jpgpost-15562-0-33290600-1442863677_thumb.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz za dużo tego z jednej maści , Solius powinien trafić do mnie :) , ponoć sam lata a ja nie umie za bardzo jeszcze to był by w sam raz ! 

Jakis tam szybowiec by się w domu jeszcze znalazł :D Zaraziłem się szybowcami i tak mi już pewnie zostanie to ,,choroba na którą nie ma lekarstwa,,  ;) 

  Solius faktycznie lata sam, ale jak to mówi moja mała ,,kręcimy pętelki tatusiu?,,  no to jak dziecku odmówić skoro chce się uczyć latać...

 Acha i jak się wyląduje to się model całuje... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis tam szybowiec by się w domu jeszcze znalazł :D Zaraziłem się szybowcami i tak mi już pewnie zostanie to ,,choroba na którą nie ma lekarstwa,,  ;)

  Solius faktycznie lata sam, ale jak to mówi moja mała ,,kręcimy pętelki tatusiu?,,  no to jak dziecku odmówić skoro chce się uczyć latać...

 Acha i jak się wyląduje to się model całuje... :P

Potwierdzam ... SOLIUS jest zarąbisty i tak jak Łukasz chyba  zostanę przy szybowcach, spokój cisza nic nie ,,pierdzi,, nad głową.

Można się po delektować szumem podczas szybkiego przelotu. Fakt że to nie laminat itp. ale do zabawy bez zwierania pośladów

żeby nie rozwalić jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no dobra metoda, powiem szczerze że osobiście jakoś nie mam oporów

do wywalenia kawy na ławę co kiedy za ile, jakoś tak chyba z przestrogi gdyby coś się stało

( odpukać ) niech kobitka jest świadoma co ile kosztuję.
Jakoś sobie nie wyobrażam aby np. mój sprzęt ( wiadomo jaki ) oddała komuś za free bo zawadza w domu

i już jest nie potrzebny, będąc w nie świadomości że w pokoju leży sobie spora ,,sumka,, ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tytuł został zmieniony na RC HANGAR Klub Modelarzy Lotniczych
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.