Skocz do zawartości

RC HANGAR Klub Modelarzy Lotniczych


Łukasz.S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To super że się podoba , miała służyć własnie do rozbawiania dzieci ale jak słychać na filmie najwięcej uciechy miała żona i brat  :) Co do chowania w trawie to jak na razie jedyny sposób lądowania .Ma jeszcze buty ale podejrzewam że urywała by je za każdym razem przy lądowaniu ( chyba że z filcu wytnę tzw. filcaki :) ).

Rafał wykonanie i lot moje ale pomysł tzn. plany pobrane z jakiejś niemieckiej strony ...... aaa nie ukrywam że chętnie podpisał bym się pod całością . Domontuje jeszcze wstążkę na kapeluszu i pelerynę i będzie wypas . A co do spotkań czy też pikników  oczywiście     "Jadźka" będzie zabierana , chociaż transport tego szpeja będzie uciążliwy . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ode mnie 7 godz a znacie jakieś lotnisko bliżej tuczna piły wałcza wiem że w pile jest lotnisko ale niema tam prawie żadnego modelarza  

Z nami możesz polatać w ,,górach,, ;) U nas polatasz jak pojedziesz do Zakopanego na wakacje :D

Szukaj w dziale ,, Północ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście zawsze mile widziani :) , sąsiadom też się baaardzo podobało  ! No i została po Was jakaś czapka i kapelusz ... ,kapelusz  chyba Zdzicha , wiec podejrzewam że tak czy tak pewnie byście się zjawili chociaż by po garderobę   :) Wiec zapraszam bo było naprawdę superrrr ! Zrobiłem film z powietrza gdzie są domy a gdzie wolno latać a no i zdjęcie przecież mamy ... , niestety samych modeli bo porozłaziliście się po terenie !

 

post-14492-0-05773700-1434697079_thumb.jpg

 

I film 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tytuł został zmieniony na RC HANGAR Klub Modelarzy Lotniczych
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.