Skocz do zawartości

RC HANGAR Klub Modelarzy Lotniczych


Łukasz.S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To Ci od Władimira P. wystrzelili torpedę z ładzi podwodnej na Morzu Czarnym, zgubili ją  i jakimś cudem się przyplątała no i trafiła Sławka skuter :D Dobrze że ten lipol nie wybuchnął bo by jeszcze huku narobił :D

 Dominik zajefajny film. Prawie złotą rybkę złowił na wędkę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za szybkie zrealizowanie zamówienia ;) .

Świetnie -filmik, lot, muzyka na wysokim poziomie ! :) .

Oczywiście muszę napisać coś bez lukru..do pełni szczęścia mi brakuje spokojnego wznoszenia się po oderwaniu od wody, nie podoba mi się taki pion zaraz po starcie(chyba że na filmiku jest przekłamanie),ale podejrzewam że jeszcze kilka startów i będzie już całkiem makietowo :) .

 

P.S szkoda że zdzwoniliśmy się o 10 minut za póżno,pewnie zostałbym na chwilę aby obejrzeć live ,myślę że jeszcze kiedyś będzie okazja .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem Rafał o co ci chodzi ale to pierwsze starty na wodzie ,  woda strasznie model przysysa i nie jest tak łatwo się oderwać

Fajne filmiki

Rafałowi zapewne chodzi o płaskie powolne długie wznoszenie, w momencie oderwania od wody nie podrywać od razu do góry tylko

pociągnąć nad taflą wody powoli wznosząc się. Zaiste woda to niby łatwe podłoże ale za razem bardzo wymagające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tytuł został zmieniony na RC HANGAR Klub Modelarzy Lotniczych
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.