Skocz do zawartości

RC HANGAR Klub Modelarzy Lotniczych


Łukasz.S
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bogdan super ale Dominik ma sprzęt a przywoził na lotnisko takie maleństwo ;)

No dokładnie Marek ..je nie wiem dlaczego tak się szczypie,przyjechałby raz porządnie

i było by po sprawie.  :)

Dominik wspominałeś coś że tego Hummera masz na 27MHz.

Ja mam Subaru i zastanawiałem się aby przerobić to na inną częstotliwość.

Zastanawia mnie czy jest to opłacalne.Samochód bardzo fajny ale 27MHz

to pioruński siewnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, latacie dzisiaj? Pytam bo nie wiem czy się wybierać. Pogoda niespecjalna ale jeżeli nie będzie padało to spróbuję dojechać i polatać tyle na ile mi wystarczy pakietu.

 

[edit] byłem, polatałem troche, udało się również zaliczyć cyrkiel przy lądowaniu po którym odleciała końcóka skrzydła ;) wiało chyba ponad 10m/s ale dzielnie walczyłem zanim się poddałem. Wiatr był taki, że musiałem rozłożyć model aby go bezpiecznie donieść do samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latałem u Was albo nie daleko od Waszego lotniska. Miejsce niby podobne do tego ze zdjęć ale jakby nie do końca :blink:

Końcówkę skrzydla już przykleiłem więc mógłbym polatać tyle, że ten weekend mam niestety zajęty, więc może w następny. Tych bocznych uliczek polnych to macie całkiem sporo. Wrzućcie proszę zdjęcie tego zakrętu w który trzeba skręcić i wtedy będzie 100% pewności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Końcówka ! , zostało bebechy poupychać , muszę jeszcze na forum dopytać, bo mało informacji  na temat SC mam a na planach nie ma,  i ponoć skłon ma być jakiś mega wielki aaaa no i butów jeszcze brakuje   :), pewnie przy oblocie tak czy tak by je straciła !

 

Czarownica%2B2.jpg

Czarownica%2B4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tytuł został zmieniony na RC HANGAR Klub Modelarzy Lotniczych
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.