Skocz do zawartości

Broń czarnoprochowa, karabin Tennessy kal. 45


Irek M

Rekomendowane odpowiedzi

Irek M, dopiero teraz trafiłem na ten wątek. Twoja ma na oko 12-14 mm, moja Helga ma 20 mm i da się trafić w sylwetkę człowieka (na sklejce,Czarny Rycerz z MP ten None Shall Pass). Na Grunwaldy chyba nie jeździsz, bo bym skojarzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie 14mm. Ale to nie dla mnie, ja tylko testowałem. Właścicielka od jakiegoś czasu to dziewczyna wyglądająca niemal jak Joanna D'arc siedząca w rekonstrukcji średniowiecza. Jeśli jesteś z "branży" to pewnie wiesz o kogo chodzi 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Irek M napisał:

Dokładnie 14mm. Ale to nie dla mnie, ja tylko testowałem. Właścicielka od jakiegoś czasu to dziewczyna wyglądająca niemal jak Joanna D'arc siedząca w rekonstrukcji średniowiecza. Jeśli jesteś z "branży" to pewnie wiesz o kogo chodzi 🙂

Może i wiem ale to pieśń przeszłości. Po Grunwie 2010 sporo ludzi odpuściło sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, CrazyTomas napisał:

Może i wiem ale to pieśń przeszłości. Po Grunwie 2010 sporo ludzi odpuściło sobie.

Ja nie siedzę w temacie ale starałem się zapraszać do szkoły różne grupy rekonstruktorów. W trym roku byli Wikingowie. Na jednej z lekcji - żywa historia - była osoba zajmująca się organizacją Grunwaldu. Lekcja była bardzo ciekawa oczywiście z rekwizytami. Do zaproszenia byłaby jeszcze Chorągiew J. Wejhera i Stefana Czarnieckiego.

A owa dziewczyna to Paulina...:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.