Skocz do zawartości

PZL 37 w 3D


Kropka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

No niestety jesień to trudny okres, ale parę tygodni i się jakoś przystosujemy :)

Skoro para zeszła to może pomyślisz nad nowym projektem na przyszły rok. Zawsze to w temacie a wysiłek niewielki.

Wiem po sobie że właśnie w takich chwilach planowanie nowych prac mocno ekscytuje i mobilizuje człowieka.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzięki za uwagi. Opon postanowiłam nie deformować, ponieważ nie bardzo wiedziałam jak ten "balon" ma reagować, na ile spłaszczać się u dołu i na ile "rozdymać". No i niezbyt mi się chciało w to zagłębiać. Na pewno można by wiele w tym modelu poprawić.

ps. wstawianie modelu z Mielca, jako wzór reakcji opony balonowej z "Łosia" na podłoże, to jednak bym odpuściła : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Zastanawiam się, czy aby nie przegięłam z "artyzmem" : ) No ale niewiele tam dotykałam -- ustawiłam kadr, oświetlenie i nacisnęłam "renderuj". Samolot przyjął przygotowane środowisko/oświetlenie, tak jak przyjął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zastanawiam się, czy aby nie przegięłam z "artyzmem" : ) 

 

Może odrobinę :) ale efekt jest rewelacyjny. Osobiście nic bym nie ruszał.

A to że skręcasz w stroną art to coś naprawdę fajnego. Trzeba popróbować wszystkiego a nuż okaże się, że właśnie to to co człowieka zajmie na resztę życia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Aga, patrząc od przodu - zgodnie z ruchem wskazówek zegara, obydwa w tą samą stronę, przynajmniej tak to widzę na zdjęciach.

 

I zmień trochę kolor kolektora wylotowego na coś takiego

 

http://www.largescaleplanes.com/walkaround/images/38/P9051616.jpg

 

Reszta - super  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...


Od kilku dni, umysły i serca osób interesujących się historią polskiego lotnictwa, porusza jedno z zadań Obywatelskiego Budżetu Województwa Małopolskiego — wirtualna rekonstrukcja samolotu PZL. 37 Łoś.



Mieszkańcy regionu mogą do 13 października wybierać projekty, spośród 160 różnych zadań. Lista zwycięskich projektów, ogłoszona zostanie do 30 listopada 2017.



 



W zarządzeniu numer 487/2017 z dnia 27.02.2017, prezydent Krakowa mówi: —“Jeśli z treści złożonej propozycji zadania wynika, że udział w projekcie wymaga przeprowadzenia otwartego naboru uczestników, informacja o naborze powinna zostać opublikowana w Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Krakowa oraz na stronie internetowej budżetu obywatelskiego miasta Krakowa.”—



 



Zatem, jeśli projekt wirtualnej rekonstrukcji PZL.37, zostanie przyjęty do finansowania i w Biuletynie Informacji Publicznej, pojawi się informacja o naborze — zgłoszę swoją osobę.



 



Jeżeli zostanę przyjęta do udziału w projekcie, zobowiązuję się, że 50% uzyskanego wynagrodzenia, przeznaczę jako startowy wkład własny na wydrukowanie w 3D, wykonanego przeze mnie modelu PZL.37B II, który od kilku miesięcy prezentuję w formie renderów. Jeżeli w ten sposób, zapoczątkuję operację, która zakończy się sukcesem, czyli z mojego wirtualnego modelu, powstanie model fizyczny — następnie trzeba będzie wybrać osobę lub zespół, który ten model pomaluje. Finalnie, tak powstały model, powinien zostać nieodpłatnie przekazany w miejsce, które podejmie się jego publicznej ekspozycji.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.