Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jurku bardzo Ci dziękuję za te słowa, ale chcę dodać, że jeszcze jest Tomek ;) ja sam zadebiutuję na poważnie w F5J, i przypuszczam że również dostanę baty na najbliższym eurotourze:D ale grunt to wyciągnąć wnioski, i starać się być o krok dalej niż reszta. Na chwilę obecną, trzeba gonić czołówkę, a jak mówi przysłowie " lepiej gonić, niż być gonionym " :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Sorki za gapiostwo i pominięcie Tomka. Myślałem o nim...i zapomniałem napisać ;/ Wojtek i Tomek to czołówka światowa "termikow", przy czym Tomek ma juz sukcesy i duze doświadczenie w F5J. Ja bardzo Wam zazdroszczę takich profesorów.

Tylko czemu Wojtek znow nie jeździ na zbocze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Na chwilę obecną, trzeba gonić czołówkę, a jak mówi przysłowie " lepiej gonić, niż być gonionym " :)

Będę w Lublinie po naukę.

Będę się przyglądał i chłonął atmosferę na przyszłe starty.

Ciągle trenuję: :)

post-8532-0-90995500-1493928041_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostalo tylko 2 tygodnie do Mistrzostw Polski F5J i zycze wszystkim super udanych lotow, przyjemnosci, dobrej pogody i wspanialej termiki.

 

 

Mam tez nadzieje ze bedzie duzo wiadomosci, zdjec i filmow

 

Powodzenia

Kangur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek rozpoczął sezon zawodniczy. Od wczoraj zawody we Lwowie. Niestety nie mogę mu towarzyszyć, więc podglądam w internecie. Musiało się wczoraj dziać bo każdy zawodnik zaliczył wpadkę. Wczorajsze wyniki pierwszych 24 zawodników.

18278896_1476750672375993_15098815374995

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie gratulacje!   Rezultaty są kosmiczne !!

 

Póki co ciężko mi się zbliżyć na treningu do MAX-100 "czystych" punktów (a i to czasem...) - po unormowaniu robi się <850, czyli w okolicach zera absolutnego...

Wiem, wiem - dużo trenować... Ale bez pomocy kogoś wskazującego chociaż grubsze błędy będzie ciężko...

 

Jeszcze pytanie techniczno-regulaminowe do organizatora ew. doświadczonych zawodników - Czy loger (u mnie Altis) musi mieć firmware "F5J" czy wystarczy standartowy z ustawieniem F5J?

Teoretycznie skutej jest ten sam (ustawienie F5J wyklucza jakiekolwiek modyfikacje), ale decyduje kierownik zawodów, a zawodnicy MUSZĄ być wcześniej przygotowani...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.