Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to jesteście albo w trakcie albo już po odprawie.

Niestety życie trochę pomieszało mi plany i z Żaru też przysło mi w tym roku zrezygnować, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - kupiłem nowe mieszkanie i... zaczynam każde 10zł oglądać z dwóch stron zanim je wydam, a wydatków jeszcze sporo.

 

Życzę wszystkim świetnej atmosfer, zdrowej rywalizacji i bezpiecznych lotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po 4 kolejkach. Niestety ktoś mi odebrał moje miejsce wiec została mi ostatnia kolejka i weryfikacja coby zająć zaszczytne ostatnie miejsce.

Jest rewelacyjnie. Kto chciał a się nie zdecydował to frajer pompka. Tylko bez obrazy to adrenalina.

Zawody w toku ale organizacja wyśmienita a towarzystwo kapitalne.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwa Polski F5J

 

Wyniki Eliminacji

 

post-1290-0-40117400-1495304147_thumb.jpg

 

Wyniki Finału

 

post-1290-0-81199200-1495304433.jpg

 

Dziękuję wszystkim sędziom pomagającym w rozegraniu Mistrzostw. Szczególne podziękowania dla Wojtka Drzymały i jego młodych modelarzy/sędziów chronometrażystów  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowania dla Wojtka (Papugi) za świetną organizację zawodów  oraz  wszystkich osób, które znakomicie przyczyniły się sukcesu zawodów. Dzięki Wojtek za podjęcie się tego trudnego zadania.

Mam wrażenie, że zainteresowanie tą kategorią przerosło zapowiedzi i będzie się stopniowo powiększać, a wiele demonów startu w zawodach zostało przełamanych.

To była dla mnie świetna zabawa i niesamowita lekcja od najlepszych zawodników, jakich z uwagą podglądałem.

Teraz czas na treningi, nowe modele i kolejne zawody. Na pewno zagranicą.

 

pzdr

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek, mam tylko jeden, więc jak "przypadkiem" uszkodzę to mogę wracać do domu. Sam model nie wygrywa, to jest pewne. Masz absolutną rację, że a. tak jest taniej, b. trzeba umieć lata tym co się posiada a wiem, że muszę jeszcze dużo potrenować - za to wiem już co konkretnie c. widzę potencjał u siebie po tych zawodach.

Latać, jak mówisz, latać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez widzę ze fajnie Ci szło. I gratuluje. Jak na żółtodzioba rewelacja.

Polskie modele sa rewelacyjne do nauki. Rozsądne cenowo, doskonale w wykonaniu. Jedyny problem to pilot :) tez tak miałem...i dalej mam :)

pamiętaj ze zabawnie wyglada pilot z najdroższym, najnowszym i najcudowniejszym modelem w połowie lub nie daj Boziu pod koniec stawki :) (np. Ja na ostatnich zawodach na sznurkach) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, wróciłem.

Fantastyczna Impreza w wspaniałej atmosferze.

Modele kosmiczne, niektórzy piloci też, uczestnicy przesympatyczni, emocje KOSMICZNE.

 

Narobiłem mnóstwo zdjęć i filmów. Pewnie stopniowo coś powstawiam.

Obserwowałem, podglądałem w tym normalnym znaczeniu co się dało, ale właściwie dało się nie wiele rozwiązań w ten sposób ustalić.

Trzeba będzie samemu doświadczać i w razie wątpliwości pytać.

 

Przed zawodami tu na forum zostało "ustalone", że F piątka jest nudna.

Nic bardziej mylnego. Spójrzcie na palce pilota, którego model jest tam w górze kilkaset metrów stąd, one cały czas precyzyjnie sterują.

Czy on i kibice mogą się nudzić?

https://youtu.be/8XLcBUU5S54

Jeden z pilotów "kosmitów" powiedział, że w takich stabilnych jak wczoraj warunkach jest łatwo taktycznie. Zabawa dopiero zaczyna się przy warunkach zmiennych, wtedy widać umiejętności i wytrenowanie pilota.

Tym lepiej. Widać, że może być jeszcze weselej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.