Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z dyscyplin termicznych DLG jest najfajniejsze. I tam to sie cos dzieje w kółko. A co najważniejsze tylko Max 5 minut latania na start ;) nudy całkowicie brak :)

Ale dopingować Was będę :) na MP i mam nadzieje pozniej za granica. Stwórzcie fajny, rozjeżdżony zespół. Będzie to z pożytkiem i dla WAs i dla polskich liderów ;) a sukcesów będę Wam zazdrościł. warto latać i rozwijać sie. Nawet w f5j :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami ciężko to skoordynować. Ale jak się zgadać, to na pewno w przyszłości sie uda. A widać zainteresowanie 3K jest duże, a 5J sie robi (i to nie najmniejsze).

My mamy mijanki polskie/zagraniczne F3F z polskie/zagraniczne F3B i fajnie to sie zgrywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Wojtka (papuga).

Jaki firmware ma być zainstalowane na Altisie. Jest kilka wersji 2.1 , 5.5, 7.2, 8.1 

Nowe Altisy w standardzie (przynajmniej mój tak miał) mają zainstalowaną wersje 2.1.

Pytam ponieważ słyszałem, że na zawodach rangi FAI ma być zainstalowana wersja 5.5. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtku, jako członek Aeroklubu zapytam. To jest oficjalny kształt naszego lotniska modelarskiego? Bo na naszej stronie http://www.radawiecrc.pl/ w regulaminie lotniska tej mapki nie ma.

 

Wyślę info na skrzynkę.

Mam pytanie do Wojtka (papuga).

Jaki firmware ma być zainstalowane na Altisie. Jest kilka wersji 2.1 , 5.5, 7.2, 8.1 

Nowe Altisy w standardzie (przynajmniej mój tak miał) mają zainstalowaną wersje 2.1.

Pytam ponieważ słyszałem, że na zawodach rangi FAI ma być zainstalowana wersja 5.5. 

 

 Informacja o dopuszczonych altimetrach i ich wersji oprogramowania znajduje się w tym dokumencie. Musisz zmienić firmware.

F5J AMRT Approval List 150620.pdf

 

dla leniwych wyciąg  ;)

post-1290-0-48634000-1494742895_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad treningu dzień wcześniej:

- może by wyznaczyć oficjalny czas treningu, np. 16-18 (lepiej 15-19 :) ) ?

- ew. ustalić, że na ten piątek zawodnicy zgłoszeni do MP stają się członkami AL i mogą latać swobodnie po zameldowaniu się w biurze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad treningu dzień wcześniej:

- może by wyznaczyć oficjalny czas treningu, np. 16-18 (lepiej 15-19 :) ) ?

- ew. ustalić, że na ten piątek zawodnicy zgłoszeni do MP stają się członkami AL i mogą latać swobodnie po zameldowaniu się w biurze...

 

Tak też myślę że trzeb oficjalnie by zgłosić w AL że w piątek będą treningi. Z Tomkiem zamierzamy się pojawić po południu na lotnisku i popróbować co i jak.  :)

 

 Nie ma innej możliwości jak tylko loty pod opieką członka sekcji modelarskiej Aeroklubu Lubelskiego. W tej chwili nie wiem który z kolegów będzie mógł być w piątek popołudniu na lotnisku. Na pewno bedzie to czas po godzinie 17, nie wcześniej. Można rozmawiać z dyrektorem i prosić o pozwolenie ale nie wróżę sukcesów negocjacyjnych. Na lotnisku panuje ruch lotniczy i nie jest tolerowana żadna "wolna amerykanka". Nawet podczas zawodów nie będziemy mieli całego lotniska do naszej dyspozycji, będą strefy w których nie będziemy mogli latać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.