Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jakim modelem lata Tomek? Tak z ciekawości pytam ;)

 

Jantar 3.9 - "lekki" na spokojne warunki i 3.5 na wiatr. Przed finałami burza zalała mu cięższy model więc finały z konieczności obleciał lekkim.  

Zdjęcia pod linkiem 

 

W sumie nie pojechał tam latać, ważniejsze było to:  :D

18358823_1900180606860964_10692332064403

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Wojtek z tym zdjęciem to strzał w kolano Teraz uczestnicy MP będą się spodziewać podobnego przyjęcia. Oczywiście żart. Fajna musiała być impreza. A Tomek to światowej klasy zawodnik wiec jego wynik mnie aż tak nie dziwi. Gratuluję Tomkowi i życzę dużo wolnego czasu aby mógł pojeździć w tym roku na większą ilość zawodów. Może w tym roku będzie pierwszy w Europie czego Mu serdecznie życzę.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwa Polski F5J

 

Lista Pilotów

(dn. 09.05.17)

post-1290-0-03781000-1494740067.jpg
 
Loty treningowe mogą odbywać się tylko w wyznaczonym miejscu i obecności kolegów z sekcji - taki regulamin lotniska. Myślę że jakoś to zorganizujemy, w piątek po pracy zawsze ktoś lata. Położenie lotniska modelarskiego tak jak na zdjęciu - pomarańczowy kolor. (via Wikimapia)
 
post-1290-0-77109400-1494360430_thumb.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek brzydzi sie silników, no chyba ze są do wyciągarki ;)

Napiszę tak, bardzo szkoda.

 

 

Wojtku, jako członek Aeroklubu zapytam. To jest oficjalny kształt naszego lotniska modelarskiego? Bo na naszej stronie http://www.radawiecrc.pl/ w regulaminie lotniska tej mapki nie ma.

Myślę, że to miejsce zostało wyznaczone dla zawodów MP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę tak, bardzo szkoda.

 

Tomek jest uprzedzony ;) Niestety nie mam czasu na latanie inne niż F czy B :( Zawody mam co tydzień/dwa, a jeszcze trzeba mieć czas polatać dla przyjemności :) Nie mówiąc o kobietach :wub:

No i pewnie z tego powodu będe musiał jeszcze sprzedać Toxica electro :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.