Skocz do zawartości

Historyczny wynik naszych lotników , którzy lataja zimą


Francka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dawid, gratulacje! Szkoda, że te 25 tysięcy EUR nie wyrwałeś, no ale jest jeszcze RAW AIR ?

 

A tak z innej beczki... Skoro dziś tak naprawdę wygrana zależy od wiatru i lotu, to może przyszedł czas, żeby pomyśleć o nowej konkurencji?

Loty na skoczniach "dużych". Z powierzchniami nośnymi pomiędzy nogami i pomiędzy rękami i tułowiem? Bo tak naprawdę, to coraz bardziej stajecie się "lotnikami", nie "skoczkami".

Wyobraź sobie lot na 500m ?  To jest możliwe ? I wtedy to będzie latanie, nie skakanie ?

 

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, TeBe napisał:

Dawid, gratulacje! Szkoda, że te 25 tysięcy EUR nie wyrwałeś, no ale jest jeszcze RAW AIR ?

 

A tak z innej beczki... Skoro dziś tak naprawdę wygrana zależy od wiatru i lotu, to może przyszedł czas, żeby pomyśleć o nowej konkurencji?

Loty na skoczniach "dużych". Z powierzchniami nośnymi pomiędzy nogami i pomiędzy rękami i tułowiem? Bo tak naprawdę, to coraz bardziej stajecie się "lotnikami", nie "skoczkami".

Wyobraź sobie lot na 500m ?  To jest możliwe ? I wtedy to będzie latanie, nie skakanie ?

 

Tomku, Ty coś bierzesz?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przegrałem z Dawidem dwa razy !

 

Poprosiłem rano żonę by ugotowała jajka na miękko. Wychodzę z łazienki a jajek nie ma !! Żona przed telewizorem..

Pytam co z jajkami a ona-będzie wywiad z Kubackim i jestem zajęta! Przegrałem z Dawidem ....

 

Obiad to pierogi i barszcz czerwony czysty od wczoraj.

Pierogi ledwo letnie ale za to barszcz buzuje na całego ! Rozumiecie? Czysty ,czerwony zagotowany ! To zbrodnia na tej potrawie.

Żona oczywiście patrzy na skoki ...bo Kubacki i w ogóle .

Ja nie wiem jak zakończy się sezon na skoczni ale u mnie w kuchni jest bardzo kiepsko z uwagi na skoki.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kamyczek_RC napisał:

Było super dziękujemy .  Grzesiu ty byś wsiadł na te deski i zjechał ? 

No tak ,tylko kto by potem posprzątał tą skocznie jak byś popuścił balast ze strachu  po drodze ;) 

Dla mnie rewelacja wszyscy powinni być zadowoleni były emocje są wyniki  i każdy się cieszy .

 

Ja bym nie zjechał zadałem grzecznie pytanie Dawidowi co poszło nie tak,ale tu widze dywagacje cwaniackie ze strony kolegów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.