Skocz do zawartości

Historyczny wynik naszych lotników , którzy lataja zimą


Francka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

SUPER!!! Brawo Dawid, nareszcie sukces, który może cieszyć - należało się za ciężką pracę i wyrzeczenia!

 

[edit] Słowa Adama Małysza: "Aż nie wierzyłem, że to Dawid!"

 

Malo kto chyba spodziewał się takiego sukcesu. Dawid Był przecież 15 w klasyfikacji ogólnej. Tym bardziej CIESZYMY się wszyscy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid już pisałem w zeszłym roku po Twoim Mistrzostwie ale jeszcze raz to dziś powtórzę. PISZESZ HISTORIĘ, piszesz zarówno swoją jaki Polskiego Sportu. 

Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę jak wielki wpływ masz na ludzi swoją postawą. Pisze ludzi bo i młodzi są zauroczeni jak i takie staruszki jak ja. Nie wiem ile prawdy w tym co piszą dziennikarze, bo z nimi nigdy nic nie wiadomo czy wyssali to z palca czy wzięli z sufitu, ale właśnie Twoja historia dochodzenia do takiego mistrzostwa i do tak wspaniałych osiągnięć jest zajebiście inspirująca.  Właśnie Twoja postawa dobitnie pokazuje, że do celu trzeba dążyć i się nie poddawać, że prędzej czy później ale przyjdą wyniki tylko trzeba być tak jak Ty konsekwentnym i wytrwałym.

 

Dziś słyszałem jak młodziutki jegomość (10-12lat) stwierdził, że jeszcze dziś mu nie wychodzi, ale on też kiedyś będzie wielki, czy jakoś tak:). Nie wiem czy się naoglądał wczoraj skoków ale tak to mi właśnie wyglądało.:)

 

Życzę Ci abyś tą swoją, jaki i naszego sportu, piękną historię nadal pisał jak najdłużej.

Powodzenia w następnych zawodach.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :)

 

No i tekst roku 2020 (wywiad): 

Cytat

...

- Jak Pan to teraz odbiera,  po dwudziestej?

- (...) która? O jezu, no to ja na kolację muszę iść

...

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid, gratulacje za dzisiejszy konkurs w Predazzo!!!

 

W pierwszym skoku zawiało ci z tyłu. No i sędziowie też Cię nie lubią ?

 

A teraz zapytam się z czystej ciekawości, czy podczas projektowania kombinezonów bierze się pod uwagę profile lotnicze?

 

1. Bo może by można wszyć turbulizatory ? Nawet wiem gdzie ? No chyba, że zabronione ?

2. I zauważam, że Kasai skacze z rozczapierzonymi palcami, a Dawid nie. Zawsze to jakaś dodatkowa powierzchnia nośna. A gdyby tak między tymi palcami była błona jak u mojego kota? No chyba, że to zabronione ?

3. I gdyby tak zastosować na czubach nart profil lotniczy ... Chyba, ze jest to zabronione ?

 

Dawid, odpowiesz? ?

 

PS. Tak BTW to raz w życiu byłem na belce na Wielkiej Krokwi. No nie, szacun ;-))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.