Skocz do zawartości

Wspieramy WOŚP


mike217
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I tak się kończą dyskusje, Na koniec każ mi czytać ze zrozumieniem, porównaj do hitlera.

Nie musisz mnie obrażać Kol. Andrzeju. Mam swoje zdanie w tym temacie i tyle. Na pewno są fundacje, czy stowarzyszenia, w których działają ludzie uczciwi do bólu. Sam takie osoby znam i cenię

Nigdzie nie napisałem ,że nie należy pomagać.

Sam też staram się pomagać  np przez fundowanie obiadów dzieciakom w szkole( była w szkole syna taka akcja).

Daję kasę na zbożne cele, ale chcę wiedzieć na co te moje pieniądze idą. Czy to grzech?

A.C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To, aby było to jasne, jako forumowicz Forum Modelarskiego kategorycznie nie zgadzam się na falę hejtu jakie uprawiają osoby micro oko i Ty właśnie, wylewając swój jad w wątku "Wspieramy WOŚP".

Moim zdaniem, takie zachowanie jest skandaliczne i niedopuszczalne. Dlatego też nie mogę zaakceptować takiej postawy i z pewnością popierać jej nie będę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach nietrudno jest zostać hejterem, jak widać :) Tak samo jak wystarczy się chociaż trochę nie zgadzać z Głównym Nurtem i już się ląduje w Far Right. Ale chyba już niedługo tak będzie...

 

a tak z ciekawości: na czym dokładnie polegał hejt w moim wykonaniu? Prośba o wskazanie konkretnego cytatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowa dzisiaj coraz mniej znaczą. Andrzeju, z całą sympatią - więcej dystansu.

No właśnie, ile znaczą słowa ? Chyba nic. Każdy dzisiaj może się opluwać jak się da i ile się da. Nie bawię się w politykę, nie jestem "obywatelski" ani "sprawiedliwy" Oglądając TV i te stacje wiodące czyli TVP i te stacje obywatelskie np. TVN można dostać małpiego rozumu. O ja głupi faktycznie pomyślałem skoro TVP jest teraz w rękach rządzących to inne stacje będą wiarygodniejsze. Nic podobnego. Rodzina i przyjaciele w USA uświadomili mi że potok fake news płynie zewsząd a w szczególności z TVN o zgrozo bo mówią że jest zupełnie inaczej jak nam podają media ale to nic. Tak było , jest i będzie.Co roku wspieram orkiestrę jak mogę. Organizujemy wystawę modelarską (taki sposób pomocy) aby przyciągnąć "darczyńców" i uatrakcyjnić sztab. Taki mały mój wkład

post-546-0-59180800-1484739157_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, aby było to jasne, jako forumowicz Forum Modelarskiego kategorycznie nie zgadzam się na falę hejtu jakie uprawiają osoby micro oko i Ty właśnie, wylewając swój jad w wątku "Wspieramy WOŚP".

Moim zdaniem, takie zachowanie jest skandaliczne i niedopuszczalne. Dlatego też nie mogę zaakceptować takiej postawy i z pewnością popierać jej nie będę. 

Skandaliczna to jest taka postawa. Dlaczego Twoja dobroczynność ma być lepsza od fundowania obiadów niedożywionym dzieciom, o której wspomniał Twój przedmówca, bo Twoja jest bardziej medialna i nagłośniona? Czy Przedmówca nie może wyrazić swojego zdania, popartego przykładem. Nie zauważyłem w tym ataku na Pana Owsiaka czy Orkiestrę, a jedynie wyraz własnych, złych doświadczeń z fundacją, czy fundacjami. Panowie, trochę luzu i zdrowego rozsądku. Dobroczynność jest piękną działalnością, ale wynikającą z własnych przekonań i chęci pomocy, a nie z przymusu, czy dlatego że ktoś tak nakazuje. Ty wspierasz Orkiestrę, Twoje prawo, a Przedmówca funduje obiady i też jego prawo i nie zasłużył na takie słowa.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu pasują słowa "kto nie z nami ,ten przeciwko nam- a gdzie wolność każdego z nas? Czy może konstytucja została zmieniona, a ja dalej cytuje"wolność słowa i wyznania"? Chcę to daję, nie chcę to nie i nikt mnie nie może do tego zmusić. Każdy ma prawo do myślenia samodzielnego-choć z tym bywa różnie, pamiętając wypowiedzi- jestem za ,a nawet przeciw. Orkiestra przez tyle lat zrobiła dużo ,to nie tylko chodzi o pieniądze, ale potrafiła pociągnąć młode pokolenie do spontanicznego działania. To chyba druga instytucja po solidarności, która potrafiła zjednoczyć Polaków do działania. Tego nie neguje, ale jeżeli ktoś mi mówi ,że muszę dać bo będę BE - to odzywa się we mnie wolność i samodzielne myślenie. Ja nic nie muszę, ja mogę. Andrzej też ma trochę racji z  niektórymi fundacjami i nie trzeba oglądać TV lub TVN i podobne stacje, wystarczy poczytać wyroki sądowe i stwierdzić,że ci co powinni nieść pomoc  z racji statutowej nie są tacy święci jak by się wydawało. 

Ceńmy sobie wolność,bo to jest najważniejsze,a kto ile i gdzie daje, niech będzie jego indywidualną sprawą- tutaj akurat nie ma czym się chwalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.