Skocz do zawartości

Drugie podejście do Wicherka 15


TheKuba1414
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie się pisze takie "mądre" zdania.

Nie róbmy dźwigarów, kesonów, zastrzałów ... wystarczy dobrze przyklejone poszycie.

Aha, w takim wolno latającym modelu dla ścisłości.

 

Dlaczego zdanie jest "niemądre" ;)? u mnie w takim wolno latającym modelu kesonów nie ma i dobrze przyklejone poszycie wystarczyło :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Potrzebuję pomocy każdego kto może pomóc!  ;)

Kompletnie nie wiem w jakiej kolorystyce zrobić Wicherka. Poprzedni był biało-zielony, szczerze? - nie podobał mi się zbytnio.

Proszę o wasze propozycje. Sam nie potrafię zupełnie niczego wymyślić, nie jestem twórczy.

Chciałbym aby był bardziej w nowoczesnej tonacji - najbardziej podobają mi się takie kolory jak pomarańczowy, biały, ciemnoniebieski, szary, i ostry czerwony.

Najbardziej podoba mi się Wicherek 25 P. Tomasza (TeBe)

http://pfmrc.eu/index.php?/topic/43119-wicherek-25-robię-i-ja/?p=647685

Więc jeśli otrzymam pozwolenie to chętnie zrobił bym takiego samego lub bardzo podobnego  :lol:

Ta tonacja też fajna:

http://pfmrc.eu/index.php?/topic/52440-wicherkomania-tutaj-chwalimy-si%C4%99-swoimi-wicherkami-we-wszelakiej-wersji/page-2&do=findComment&comment=589921

 

Więc piszcie co komu do głowy wpadnie!  ;)

Pozdrawiam, z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie... 

Też ładny, ale mi zdecydowanie nie chcę żółtego, ani transparentnego  <_<

Po namyśle zdecydowałem, że jednak będę się wzorował na Wicherku P. Tomasza.

No to przede wszystkim muszę spytać czy P. Tomasz wyraża zgodę na tak naprawdę chamską kopię jego kolorystki do mojego Wicherka? :lol:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Chciałbym aby był bardziej w nowoczesnej (?) tonacji - najbardziej podobają mi się takie kolory jak pomarańczowy, biały, ciemnoniebieski, szary, i ostry czerwony.

Więc piszcie co komu do głowy wpadnie!  ;)

post-8532-0-26799100-1499023253_thumb.jpg

Niekoniecznie namawiam na taki wygląd, ale sprawa malowania naprawdę jest prosta.

Rysujesz co chcesz i zanosisz do ksero-drukarni i drukują Ci na folii reklamowej co zamarzysz, potem oklejasz i latasz. :DB)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

attachicon.gifMal.JPG

Niekoniecznie namawiam na taki wygląd, ale sprawa malowania naprawdę jest prosta.

Rysujesz co chcesz i zanosisz do ksero-drukarni i drukują Ci na folii reklamowej co zamarzysz, potem oklejasz i latasz. :DB)

Zdecydowałem się jednak na kolory jak u P. Tomasza (TeBe).

Wyraził on zgodę na to abym wykorzystał jego pomysł, za co bardzo dziękuję.

 

Tymczasem kadłub z usterzeniem jest już gotowy, skrzydła otrzymały kesony.

Zostało więc zrobić krawędzie natarcia i spływu na skrzydłach, wyszlifować wszystko, zrobić zastrzały, zamontować serwa w skrzydłach i serwo gazu w kadłubie, poprowadzić popychacze, okleić wszystko, wyregulować, sprawdzić i w górę!

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.