Skocz do zawartości

Z cyklu: "Pośmiejmy się, życie jest wystarczająco stresujące.. "


RomanJ4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem za tym aby wszystkim pozabierać broń i dać im te plastikowe z kólkami na farbę. :) Niech pobiegają sobie po lesie i straszą wróble. Broń powinno posiadać tylko kilka służb i to z akcentem na słowo kilka a nie kilkanaście.

 

O taki ze mnie pacyfista. :) A sam miałem kiedyś plastika co zwał się liberator. Ale byłem dowartościowany. Po dwóch trzech dniach poszedł do kosza. :) Nie mówiąc o tym, że jeszcze dawniej miałem armatę ale ta poszła nie do kosza a tylko na allegro:)

Z tymi "kolkami" to ostroznie ! U mnie szli chlopaki ( raczej watpie ze dziewczyny ) moja ulica i walili do naszych domow . Moj   NA SZCZESCIE trafili tylko w okno ktore jest zamocowane w drewnianej ( cedr ) fasadzie .

Gdyby trafili w drewno to bylaby straszna kicha .  Czyszczenie okna , ramy , blachy kosztowalo i tak 12 000 sek ( ubezpieczalnia placi ) .           Jedna pier.....na "kolka" !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie dlaczego ktoś kto czegoś nie lubi/nie rozumie/nie kocha/boi się, chce tego zakazywać innym...

Podobnie z alkoholem - niepijący próbują ograniczać dostęp tym którzy spożywają.

Nie lubisz to nie tykaj, ale daj żyć innym.

Live and let die.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie dlaczego ktoś kto czegoś nie lubi/nie rozumie/nie kocha/boi się, chce tego zakazywać innym...

Podobnie z alkoholem - niepijący próbują ograniczać dostęp tym którzy spożywają.

Nie lubisz to nie tykaj, ale daj żyć innym.

Live and let die.

Na zasadzie wierz w co chcesz , ale ode mnie wara   ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie można porównywać tych trzech policyjnych akcji ! Szwedzi i Brytole przede wszystkim zadbali o poprawność polityczną  . To był priorytet . Bohaterscy funkcjonariusze ! Z narażeniem życia zadbali o nienaruszalność multikulti . Swoim męstwem pokazali jak zadbać o wysokie standardy relacji z gośćmi. Dodatkowo widać, że społeczeństwo w UK wpłynęło na maniery tego cywila . Był uprzejmy sam się wywrócić i pozwoliło to tym nielicznym siłom policyjnym wdrożyć czynności służbowe. Po prostu gentelman !

A w Polsce- biały przeciw białemu. Pistolety przeciw młotkowi i kawałkowi pręta. Facet po pozbyciu się "gadżetów" zareagował prawidłowo. Czuł się bezbronny wobec dwóch luf  więc uciekał. A oni pif,paf . No nie ładnie...tak kiepsko strzelać. 9 mm a on nadal żywy-jest szansa, że go zatatuawali na stałe.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można spojrzeć też z drugiej strony. W każdym przypadku napastnik zostaje skutecznie obezwładniony. Ale za to w naszym społeczeństwo zapłaciło dwie wypłaty a nie dwadzieścia. Wychodzi na to, że nasze służby są 10 razy lepiej wyszkolone. I wcale mi nie żal gostka z rurką, do mnie nigdy nikt nie strzelał. Być może dlatego, że nigdy nie wpadłem na taki pomysł aby biegać z rurką po ulicy.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.