Skocz do zawartości

Z cyklu: "Pośmiejmy się, życie jest wystarczająco stresujące.. "


RomanJ4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

travel-tourism-airplane-airport-airline-

("Lot jest nieco opóźniony ze względu na zwiększone środki bezpieczeństwa..")

 

................................................................................................................

 

transport-airplane-aeroplane-air_travel-

("Model jest tak dokładny, że zawiera nawet atrapy produktów (sprzedawanych na pokładzie, przyp mój), za które trzeba dodatkowo zapłacić! ")

 

.........................................................................................................................................

 

...ze specjalną dedykacją dla Kolegi Pawła... ;):D :D

 

post-3384-0-54507300-1530357130.jpg

 

("Proszę... Panie Furmish..! Jestem dostatecznie silna by przetestować mój model...!! ")


.......................................................................................................

 

comic-apr-1957-am-2.gif...............post-3384-0-54568800-1530358780.jpg

comic-aero-modeller-june-1960-p323.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie ma przecież baterii. Tylko pamiętaj, nie kupuj chińskich zamienników, tylko poszukaj koniecznie oryginalnej.

Widziałem niedawno w niemieckim sklepie, za jakieś pińćtyrzfsta ojro. Okazja.

Niestety nie mam linka, znajdziesz przez Google.

Widzę, że sprzedający nie załączył śmigieł. Jakie masz tam mocowanie? Spróbuj może te od Phantoma 6.

Mają dobry stosunek wielkości do koloru.

Wkleiłeś zdjęcie, na którym nie widać regulatorów. Upewnij się, że nie są to regulatory samochodowe, bo wtedy dron zamiast latać, będzie jeździł.

Czasem dowcipni sprzedawcy robią taki numer. Samochodowe poznasz po tym, że będą niebieskie lub czerwone. Lotnicze będą czerwone lub niebieskie.

Łatwo poznać. Na stronie u kolegi Mi歡迎來到客 jest filmik z poradnikiem. Sorry za krzaczki, mam chińską klawiaturę i czasem się przełącza....

 

Kontroler lotu znajdziesz na środku, w gnieździe. Widać, że to model Nim-Ago 366 DNI.

Może wymagać nowego softu. Tu jest problem, bo się go nie da normalnie wgrać.

Ale bez paniki, ponoć szwagier potrafi. Jak nie masz szwagra - pożycz od kogoś.

 

Skalibruj, zbinduj zgodnie z poradnikiem i instrukcją i fajnych lotów życzę.

 

PS - Ponoć ten model ma problem ze startem z podwozia. Trzeba go wypuszczać z ręki, podobnie jak szybowce HLG.

Na RC Gropus pisali o tym... Ponoć wtedy lata nawet niesprawny.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.