Skocz do zawartości

Koronawirus


Paweł Prauss

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, jarek996 napisał:

 

 Jedzenie czosnku to raczej nikomu na 100 % NIE zaszkodzilo, ale zeby mialo pomoc to watpie .....

 

7 minut temu, Shock napisał:

A tam, mówić tylko tak na około...;)

 

Sprobuje w takim razie napisac na okolo :

 

dzisiaj ( albo wczoraj ) w takim miasteczku obok stolicy kraju  gdzie wirus szaleje w tej chwili najbardziej , jeden facet ( latynos ) w takim czyms na glowie ( podobne nakrycia faktycznie nosza  gorale  bez napletkow ze Wzgorz na G   )  i sukience , rozmawial w ciszy i skupieniu z kims najwazniejszym , kto mieszka ponad pulapem na ktory wznosza sie nasze modele i podobno jak tamtem ( co mieszka ponad pulapem ) poslucha co on mowil , to moze sie zaraza skonczy ..........

100/100??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

29 minut temu, Shock napisał:

A słyszeliście newsa że Trump ponoć chce podkupić niemieckich naukowców (min . polkę kierującą tym zespołem) którzy są blisko opracowania szczepionki za grubą kasę [...]

 

https://www.geekweek.pl/news/2020-03-16/nasze-ciala-same-ulecza-sie-z-koronawirusa-pomoze-w-tym-futurystyczna-technologia/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Wiesiek napisał:

Sprostowanie jest pare postow wyzej,chyba nie ma sensu pisanie o tym samym 2 razy.

 

Popiol na moja grzeszna glowe. Zdarza sie nie zauwazyc i swiat sie od tego prawdopodobnie nie zawali. Natomiast upierdliwe zwracanie uwagi z tego tytulu tez chyba nie jest wypelnione sensem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Shock napisał:

 

Co temu Trampowi chodzi po glowie.Jak szczepionka powstanie w USA to bedzie ja reglamentowal?.Jeden kraj dostanie, a drugi nie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

który i za ile kupi szczepionkę o to chodzi. Z drugiej strony u nas też spekulanci chciałem kupić respirator to skur....y łaskawie chcieli mi go opchnąć 10% powyżej katalogowej ceny!!!! Bo rzekomo przylatują drogą lotniczą  ha ha jak by wcześniej stefanem batorym płynęły z USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje (ma linka do wiarygodnego dokumentu) czy wirus ginie w ujemnej temperaturze? (chodzi mi konkretnie o w żywność, która się do tego nadaje po np. dobie przechowywania w -22st.C)

Chodzi mi np. o pieczywo, które jak wiadomo może być macane na półce sklepowej przez różnych debili(niestety ale często obserwowałem takie zachowanie wcześniej), a to macanie w obecnej chwili nabiera nowego znaczenia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, witold_pi napisał:

więc daj do piekarnika na najniższą temperaturę (u mnie to chyba 80) na 50 minut powinno zabić

jak mam dać chleb do piekarnika na 50min w 80st.C?

Chodzi mi by po zabiciu ewentualnego wirusa nadawał się do jedzenia.. 

Chleb i tak mrożę więc zastanawiam się czy to sterylizuje ewentualne wirusy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Paweł Praus napisał:

A skąd wirusy w chlebie? 

jeśli byłbyś uprzejmy spojrzeć 4 posty wyżej to tam zawarłem moje wątpliwości.

i nie "w chlebie" ale "na chlebie" przez macanie go przez zarażonego/nosiciela, który chwile wcześniej np. kichnął w swe dłonie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, zipp napisał:

jeśli byłbyś uprzejmy spojrzeć 4 posty wyżej to tam zawarłem moje wątpliwości.

i nie "w chlebie" ale "na chlebie" przez macanie go przez zarażonego/nosiciela, który chwile wcześniej np. kichnął w swe dłonie..

To trzeba kupować tam gdzie debile nie macają i po sprawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Paweł Praus napisał:

To trzeba kupować tam gdzie debile nie macają i po sprawie...

 

kolego nie pytałem gdzie kupować chleb, tylko czy ujemna temperatura dostępna w zamrażalniku niszczy wirusa..

Chleb był tylko jako przykład.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, zipp napisał:

 

kolego nie pytałem gdzie kupować chleb, tylko czy ujemna temperatura dostępna w zamrażalniku niszczy wirusa..

Chleb był tylko jako przykład.

 

 

Nie wiem nie znam się zarobiony jestem...

Ale myślę że minus 350 stopni Celsjusza powinno wystarczyć żeby uśmiercić wszystkie wirusy.

Tylko na razie ciężko taką lodówkę kupić ale słyszałem że w weekend będzie promocja w Lidlu. Może będą mieli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Paweł Praus napisał:

Nie wiem nie znam się zarobiony jestem...

Ja to rozumiem, sam też nie wiem więc zapytałem.

Wydaje się, że nie ma obowiązku odpowiadania na wszystkie pojawiające się pytania, szczególnie jak się nie wie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.