Skocz do zawartości

Koronawirus


Paweł Prauss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, jarek996 napisał:

Ubezpieczony byles ? ;)

 

Andrzej ; zartowac MUSIMY , bo inaczej to faktycznie latwiej sie patrzy na ten sznurek.......

Abp Dzięga: Nie lękajcie się sięgać z wiarą po wodę święconą. Chrystus nie roznosi zarazków ani wirusów.

Niech mnie ktos uszczypnie ...........

Sama prawda bo od ponad 2000 lat nikt Go nie widział...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Paweł Praus napisał:

Jarek ale nie podali składu tej wody może aktualnie ma ponad 70% etanolu...

Więc nawet odkaża ???

Nie ma innej opcji. Na trzeźwego nikt by na to nie wpadł. 

 

Andżej nie mart się firmą. Jak upadnie to zawsze znajdziesz miejsce w biedrze na kasie. Będzie więcej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trzymam kciuki, aby biznes się ożywił po pierwszych dniach paniki. Nie wiem, jaka to branża ale niektóry firmy reagują zmieniając podejście do klientów, oferowane produkty i usługi, itd. Tyle, że po zainwestowaniu w sprzęt, ciężko pewnie teraz coś zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UK, gdzie obecnie stacjonuje zapowiadaja lockdown czyli zamkniecie wszystkich fabryk i innych miejsc pracy. Rzad bedzie wyplacal £90 na tydzien, co daje 360 na miesiac. Moje rachunki i oplaty wychodza minimum £1100  miesiecznie. Do tego dochodzi wyzywienie i cala reszta. Przyjemnosci na ten czas moge odpuscic ... Nie rob z siebie ofiary jako przedsiebiorca jako jedyny w tej grupie bioracy to na garba. Ty musisz zaplacic pracownikom i nie masz z czego, ja wykarmic rodzine i tez nie bede mial z czego. Na to samo Kolego wychodzi i jak sytuacja z wirusem sie pogorszy to wszyscy bedziemy w tej samej du.....e.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dyskutanci bardzo proszę odpuście tematy związane z religią. Przecież można spokojnie prowadzić dyskusję na temat COVID-19 nie schodząc na sprawy religii. Bardzo proszę o to.

 

A tak z ciekawostek to od poniedziałku w Niemczech przez 10 dni wprowadzono kwarantanne i będą zamknięte wszystkie sklepy w tym czasie. 

Jeśli u nich od jutra to u nas pewnie za 2 do 3 tygodni może się też pojawić taki scenariusz. Oby nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, idfx napisał:

W UK, gdzie obecnie stacjonuje zapowiadaja lockdown czyli zamkniecie wszystkich fabryk i innych miejsc pracy. Rzad bedzie wyplacal £90 na tydzien, co daje 360 na miesiac. Moje rachunki i oplaty wychodza minimum £1100  miesiecznie. Do tego dochodzi wyzywienie i cala reszta. Przyjemnosci na ten czas moge odpuscic ... Nie rob z siebie ofiary jako przedsiebiorca jako jedyny w tej grupie bioracy to na garba. Ty musisz zaplacic pracownikom i nie masz z czego, ja wykarmic rodzine i tez nie bede mial z czego. Na to samo Kolego wychodzi i jak sytuacja z wirusem sie pogorszy to wszyscy bedziemy w tej samej du.....e.

Chrzań się Kolego. Tu nie chodzi o mnie tylko o moich pracowników...

Człowieku Ty jesteś najemny (jak mi się zdaje) A ja mam teraz na głowie nie tylko moją rodzinę, ale też rodziny tych moich wspaniałych pracowników.

I  z całym szacunkiem (może mi mod tego nie wykasuje) Powiedz lebiego co ja mam zrobić? To nie jest zgniły zachód z socjalem, podatkami wolnymi kwotami... To się dzieje tu i teraz w w naszym polskim piekiełku. Rezerw nie ma . I co?

Masz radę?

Rok do emerytury mi został... I co robić?

Ludzie przestańcie pieprzyć.

Wg mnie z wirusem sobie poradzimy, ale z tym co po nim pozostanie to już nie do końca.

PADAKA TOTALNA

A.C.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Konrad_P napisał:

Panowie dyskutanci bardzo proszę odpuście tematy związane z religią. Przecież można spokojnie prowadzić dyskusję na temat COVID-19 nie schodząc na sprawy religii. Bardzo proszę o to.

 

A tak z ciekawostek to od poniedziałku w Niemczech przez 10 dni wprowadzono kwarantanne i będą zamknięte wszystkie sklepy w tym czasie. 

Jeśli u nich od jutra to u nas pewnie za 2 do 3 tygodni może się też pojawić taki scenariusz. Oby nie.

 

 

A już coś chciałem o religiach (nie jednej) napisać ale po tym wpisie odpuszczam. 

I wszystkim nam i naszym rodzinom zdrówka życzę ???

Bo cała reszta bez zdrowia nic nie warta ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, AndrzejC napisał:

 

 

 

11 minut temu, AndrzejC napisał:

Chrzań się Kolego. Tu nie chodzi o mnie tylko o moich pracowników...

Człowieku Ty jesteś najemny (jak mi się zdaje) A ja mam teraz na głowie nie tylko moją rodzinę, ale też rodziny tych moich wspaniałych pracowników.

I  z całym szacunkiem (może mi mod tego nie wykasuje) Powiedz lebiego co ja mam zrobić? To nie jest zgniły zachód z socjalem, podatkami wolnymi kwotami... To się dzieje tu i teraz w w naszym polskim piekiełku. Rezerw nie ma . I co?

Masz radę?

Rok do emerytury mi został... I co robić?

Ludzie przestańcie pieprzyć.

Wg mnie z wirusem sobie poradzimy, ale z tym co po nim pozostanie to już nie do końca.

PADAKA TOTALNA

A.C.

 

Przestan beczec Andrzej i zachowuj sie jak facet. Takich jak Ty ( ja jestem takim jak Ty , tez mam WSPANAILYCH ludzi ) beda TYSIACE .

Co Ty myslisz , ze mi juz szwedzki rzad wplacil 100 000 koron , bo zaraz sie moze "zawale" ?

Byly wojny , kleski ITP i ludzie sie podnosili.  Troche refleksji i zobacz dla przykladu co zrobili z Syria ( ro....ny kraj i infrastruktura , brak CZEGOKOLWIEK )  , a ludzie tam zyc jakos musza.

 Czasem takie "przewietrzenie" gospodarki moze dac w przyszlosi  nadspodziewanie dobre efekty ( choc wcale nie musi ) . 

 

17 minut temu, Konrad_P napisał:

Panowie dyskutanci bardzo proszę odpuście tematy związane z religią. Przecież można spokojnie prowadzić dyskusję na temat COVID-19 nie schodząc na sprawy religii. Bardzo proszę o to.

 

Konrad ; to akurat nie o religii , tylko o jej ziemskich przedstawicielach , a ich chyba mozna krytykowac jak kazdego

( czy tez sa objeci "kwarantanna" ) ?

Zreszta przyznasz , ze takie wypowiedzi trzeba PIETNOWAC !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek żeby była jasność. Ja Cię doskonale rozumiem, moje osobiste poglądy są tożsame z Twoimi, niestety ale osoby głęboko wierzące czują się dotknięte i już Twoje posty zostały skierowane do moderacji.

Nie chcę tego robić więc jeśli mogę Cię prosić o odpuszczenie tego jednego tematu to będę wdzięczny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarek ja  becze? Matko kochana.

Myślę,że nie do końca wiesz  o co idzie.

Wezmę to na klatę. I jako ten drobny kreatywny na 100% moich pracowników nie zawiodę.

I jak myślę damy radę.

Choć szczerze mówiąc teraz najbardziej obchodzi mnie tylko  sytuacja moich pracowników i mojego bytu.

 

Tylko ja wam koledzy próbuję wskazać następny problem jaki wynika z tego syfu.

Padaczka na polu gospodarczym.

I tu okaże się, które rządy zdały egzamin , a które nie.

 

Z resztą szkoda gadać

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Konrad_P napisał:

A tak z ciekawostek to od poniedziałku w Niemczech przez 10 dni wprowadzono kwarantanne i będą zamknięte wszystkie sklepy w tym czasie. 

Możesz podać źródło? I jakie to sklepy? Nie zauważyłem takich komunikatów. Zamykają tak jak u nas. Spożywka i budowlane zostają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja od mieszkańca Monachium.

Zamykają wszystkie bez wyjątku sklepy włącznie ze spożywczymi na 10 dni. 

 

EDIT

Robert mam linka do tych informacji ale właśnie zdechł mi telefon więc jak jesteś zainteresowany to daj znać to za dłuższą chwilę wstawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do A.C 

Zawsze mozesz sprzedać sprzęt modelarski,silniki,fsry i co tam zgromadziłeś przez te lata aby zrobić sobie zaplecze finansowe a nie marudzić.A sekcja będzie szczęsliwa jak Ciebie nie będzie oglądać :)Nie ty pierwszy,nie ostatni co popadna w tarapaty finansowe, wiec nie histeryzuj tylko weż sie w garść jak masz jaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Konrad_P napisał:

Jarek żeby była jasność. Ja Cię doskonale rozumiem, moje osobiste poglądy są tożsame z Twoimi, niestety ale osoby głęboko wierzące czują się dotknięte i już Twoje posty zostały skierowane do moderacji.

Nie chcę tego robić więc jeśli mogę Cię prosić o odpuszczenie tego jednego tematu to będę wdzięczny.

 

Ale co złego Jarek napisał???

Ja osobiście szanuję argumenty podczas dyskusji,  a tych nie brakło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Konrad_P napisał:

Jarek żeby była jasność. Ja Cię doskonale rozumiem, moje osobiste poglądy są tożsame z Twoimi, niestety ale osoby głęboko wierzące czują się dotknięte i już Twoje posty zostały skierowane do moderacji.

Nie chcę tego robić więc jeśli mogę Cię prosić o odpuszczenie tego jednego tematu to będę wdzięczny.

 

 

Konrad ja tam nie mam nic do osob wierzacych ( choc za cholere ich nie moge zrozumiec ) , tylko zacytowalem  jakiegos barana ( gleboko mam w d...e jakie mu dali tytuly i kto przed nim kleka )  ktory twierdzi , ze Jezus nie przenosi wirusow i dlatego mozna sie "taplac" w wodzie swieconej bez zagrozenia. 

Calkowicie na temat uwazam. Malo tego ; mysle , ze TAKIE rzeczy powinny byc NAGLASNIANE i PIETNOWANE ( tak jak mnie napietnowali , ze chce w DUZEJ grupie isc na trening kolarski ) !!!

P.S. Poszedlem w grupie 3 osobowej ;)

Tak na marginesie , to ci wierzacy sa starsznie obrazalscy .... 

Jak tak sobie wybrali , to niech dzwigaja ten krzyz i nastawiaja policzki , a nie ciagle narzekania .

Oni moga "krzewic" swoje bajki z doliny Jordanu , a ja musze stulic pysk. Gdzie tu jakas sprawiedliwosc ? 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, TommyTom napisał:

Czyli nie takie całkiem zamknięte...

I tą drogą najszybciej można coś złapać bo władze wywołały właśnie sztuczny tłok...

Chyba że źle zrozumiałem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.