Skocz do zawartości

Drukowany Kawasaki Ki61


japim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Klejenie na prety i wpusty powoduje ze nie da sie kadluba odbudowac sekcjami.

Od czego jest wiertarka ... odcinasz sekcję, wiercisz fi1mm gniazdo na głębokość kilku mm i wklejasz na CA łączące węgle. Wszystko da się naprawić ?

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirku,  da się - wszystko !! Z 2 wyjątkami - które zapewnie znasz  ? 

Jestem pewien - że znajdą się tacy, którzy rozwiercą (stosunkowo) twardy węgiel w miękkim PLA. Tylko - ja do nich nie należę ! I mimo udanej  transplantacji miałbym pietra tym latać ! Tak swobodnie, na luzie....

Pozdrawiam - Jurek

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Tak swobodnie, na luzie....

Taki jest właśnie aircombat, połatać co się da i spokojnie na luzie latać dalej ?

 

Wiem, że są różne ograniczenia technologii drukowanej ale chciałem Cię zmotywować do odbudowy modelu, wyglądał wspaniale i na pewno jest możliwe aby ponownie tak wyglądał.

Na zawodach latają modele z odspojonymi warstwami druku i złapane kilkoma kroplami CA choć w tym przypadku bez dodruku kilku elementów się nie obędzie a samo połączenie elementów trzeba przemyśleć aby dało się je wykonać i aby było mocne i skuteczne.

 

ms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 2 miesiące temu...
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.