Skocz do zawartości

COVID-19 SZCZEPIONKA ZA lub PRZECIW


Artur Lis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakich tez? Mam ci sie z zycia spowiadać? Cos ci sie chyba pomylilo.

 

Srodowisko medyczne twierdzi... Dawaj twarde dowody ze nie szkodzi....

Badania naukowe odnosnie skutków ubocznych a nie twoje widzimisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja sprawa bedzie jak bedziesz siedzial na bezludnej wyspie to se mozesz tam zdychac do woli a jak chcesz zyc w spoleczenstwie to musisz sie dostosowac do innych. W takim razie jezeli wszyscy sa w spisku a koncerny farmaceutyczne sa w zmowie to zacznij sie leczyc ziolami, a jak ulegniesz wypadkowi to anestezjolog do operacji niech ci nie bedzie potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa. Oczywiscie. Atak jak zwykle. Zmien konstytucję najpierw. Poki co mam takie same prawa jak zaszczepieni. Odnies sie do ulotek i tego co tam zapisane. Zdychac sam mozesz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz czwarty etap prób klinicznych w trakcie.

W temacie jest dużo, nawet na publicznych pracach naukowych ( https://scholar.google.com/scholar?hl=pl&as_sdt=0%2C5&q=covid+vaccine+side+effects+meta+analysis&btnG= ) każe jasno twierdzić iż szczepienie jest bezpiecnziejsze, niż ryzykowanie zakażaniem (nie niż sama choroba, tylko ryzyko że zachorujesz pomnożone przez ryzyko powikłań).

 

Więc kiedy przedstawiasz tezy o tym, ze uważasz, że lepiej się nie szczepić, to Ty przedstawiasz swoje widzimisię, mimo że nawet nie spróbowałeś znaleźć czegokolwiek.

A argument o skutkach długofalowych jest lipny, bo nie znamy skutków długofalowych wirusa (a te są znacznie mniej przewidywalne niż skutki długofalowe szczepień).

 

Więc jak się nie obrócisz to dupa jest z tyłu...

Rób sobie co chcesz, ale jeśli próbujesz przedstawić publicznie swoje zdanie jakie słuszne, to pogódź się z tym, że publicznie będziesz za to atakowany.

Oczywiście masz prawo przejrzeć te prace, znaleźć coś co nie będzie Ci odpowiadać i przedstawić jak to się odnosi do ryzyka szczepienie vs nieszczepienie i możemy mieć dyskusję, ale póki co to dużo krzyczysz i się obrażasz, kiedy ktoś próbuje wyciągnąć konkret.

 

1 minutę temu, ret1911 napisał:

Nie masz zadnych praw robaku.

Ja wiem, że się zgadzamy co do idei, ale mogę Cię prosić o nieprzesadzanie w ten sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku. Rusz mózgiem. Odnoszę się do swojej osoby i na podstawie tego co napisał producent mam prawo wyboru i wybrałem. Nie nawoluje nikogo do odmowy szczepionki. Rozumiesz???

7 minut temu, ret1911 napisał:

Nie masz zadnych praw robaku.

Ty nawet robakiem nie jesteś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, SlawekADW napisał:

Jakich tez? Mam ci sie z zycia spowiadać? Cos ci sie chyba pomylilo.

 

Srodowisko medyczne twierdzi... Dawaj twarde dowody ze nie szkodzi....

Badania naukowe odnosnie skutków ubocznych a nie twoje widzimisie.

Chcesz po 6 latach znowu wykopać tych którzy radzili Ci się nie szczepić?

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Andrzej Klos napisał:

ale mialem na mysli ta wlasnie koncepcje swiata, ktora wg mnie wyklucza istnienie Boga. 

Andrzeju myślę,że ta koncepcja wcale nie wyklucza instnienia Boga: wegług mnie wcale nie kłóci się z religią .Cóż , zależy od punktu widzenia.Oczywiście szanuję Twoje zdanie i nie zamierzam zaciekle dyskutować. Ale tu nie miejsce na dyskusje o religii bo to forum modelarskie więc już więcej nie będę filozofował :)

To u Ciebie chłodno jak na Australię:) U mnie pisząc ten post (południowy zachód Polski) jest piękna słoneczna pogoda temp.24 st. Zaraz zjem obiad i idę polatać.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Marek_Spy napisał:

Coraz fajniej a zwłaszcza Patryk ze swoimi linkami głównej linki poprawności politycznej emoji3.png fajnie kibicować tym fanatykom religijnym którym teraz jest nauka

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka
 

A jak zdefiniujesz poprawność polityczną?

Bo ja nie mam pojęcia jak link do wyszukiwarki prac naukowych ma być poprawny politycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Marek_Spy napisał:

Coraz fajniej a zwłaszcza Patryk ze swoimi linkami głównej linki poprawności politycznej emoji3.png fajnie kibicować tym fanatykom religijnym którym teraz jest nauka

Wysłane z mojego CPH2021 przy użyciu Tapatalka
 

Marku, uwierz że szanuję wszelakie argumenty piszących tu osób i za i przeciw .

Natomiast Twoich z doskoku "argumentów" nie kumam i uważam że są z przysłowiowej d..py . 

Pisz konkretami, obalaj tezy, wal linkami -może staniesz się ciut bardziej wiarygodny w swoich przekonaniach.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SlawekADW napisał:

Jezeli szczepionki czy tam te preparaty wg mnie będą bezpieczne to sie zaszczepię ale po przeczytaniu ulotek i roznych informacji w tej chwili nie biorę tego pod uwagę. 

 

Nie bierzesz pod uwage czytania roznych informacji i ulotek  ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Patryk Sokol napisał:

Ale czemu podejmujesz ryzyko w tę stronę?

Jeśli jest świadome, to znaczy, że masz konkretne przesłanki iż ta droga jest bardziej bezpieczna, prawda?

 

A ja to potrafię zrozumieć:

Bo jak się nie zaszczepię to może mnie nie dopadnie, a jak dopadnie to zrządzenie losu.

A jak się zaszczepię i mnie dopadnie to sobie nie wybaczę, że się losowi podstawiłem.

Czyli jak mnie los trafi to trudno, ale mu pomagać nie będę.

Takie myślenie to psychologia i emocje i nie ma nic wspólnego z prawdopodobieństwem i kalkulacją na zimno. Szczerze mówiąc to nie widzę metody na ukojenie takiej rozterki. Zostawisz to bedziesz sobie zarzucać, że zostawiłeś czlowieka w rozterce. Będziesz na siłę przekonywać, to na złość losowi człowieka trafi i będziesz sobie zarzucać, że się przyczyniłeś. Jak to Patryk powiedział: jak nie spojrzysz doopa z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SlawekADW napisał:

Poki co mam takie same prawa jak zaszczepieni.

No niestety Sławek ale niezaszczepieni tym zaszczepionym nie zagrażają , jednak są źródłem potencjalnego zakażenia dla innych niezaszczepionych więc sami sobie robicie pod górkę.

Z pewnością będą i powinny być ograniczenia dla osób niezaszczepionych i nie ma to nic wspólnego z ograniczaniem wolności.Tak musi być ze względów bezpieczeństwa .Masz prawo się nie szczepić i ja to szanuję ale musisz się liczyć z ograniczeniami. Przecież jeśli ktoś będzie chory i będzie wszędzie chodził rozniesie to świństwo Bóg wie gdzie.

Tak więc nie denerwuj się : WHO i władza (nie tylko w Polsce) naprawdę nikomu nie robi w tym przypadku na złość:trzeba ograniczyć transmisję wirusa do minimum,albo szczepionką albo jak któś nie chce sie szczepić ograniczeniami w przemieszczaniu.Tak będzie dopóki epidemia całkowicie nie wygaśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • temat został zablokowany
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.