Jump to content
Sign in to follow this  
Czaro

Mistrzostwa Polski F3K 12-13.06.2021 lotnisko modelarskie Zalesie k. Warszawy

Recommended Posts

W imieniu organizatorów, serdecznie zapraszam na Mistrzostwa Polski modeli szybowców DLG, które odbędą się na modelarskim lotnisku w Zalesiu pod Warszawą. Mimo wszystko mam nadzieję, że impreza będzie udana, a frekwencja, jak zawsze wysoka.

Niezbędne informacje oraz formularz rejestracyjny znajdziecie na stronie:

https://bemowskie.pl/mistrzostwa-polski-modeli-szybowcow-rc-w-konkurencji-f3k-2021/

IMG_1419.jpg

Na zachętę mogę dodać obietnicę, że jeśli ktoś z nowicjuszy się zapisze i przyjedzie, to pokażę mu wszystko i odpowiem na każde pytanie :D

• Upvote 2

Drobna uwaga dla wszystkich zainteresowanych wydarzeniem:

Zamknięta jest ulica Spacerowa od Bożęcina do skrętu w Borową drogę. Aby dojechać na lotnisko Zalesie, z Bożęcina Dużego należy jechać dalej na zachód DW580 i w miejscowości Wiktorów skręcić w ul. Topolową, kierować się na Wiktorów / Wólka, potem przez miejscowość Mariew dojechać do wjazdu w Borową drogę od północy.

1800818404_objazdzalesie.thumb.jpg.d41785340741cfb2f1dc14bf8020c8ae.jpg

Fajne wyniki. Klasa z przyszłością. Gratulacje dla mistrza i vicemistrzow 💪🏻

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By Bartkosz
      Witam 
      Prezentuję najnowszy model DLG produkcji CarbonBird

Skrzydło Albatrosa o powierzchni 20,2 dm2 i wzniosie 5,5° zostało zaprojektowane w oparciu o założenia profilu Synergy II z niewielkimi optymalizacjami. 
      Kadłub charakteryzuje się niskimi oporami i wysoką sztywnością. W standardzie mieści 4 serwa ułożone w osi kadłuba, 7-8g odbiornik, baterię ok. 14g oraz balast. Optymalizacja rozkładu masy w kadłubie względem osi obrotów powoduje wyjątkową zwrotność modelu.  
      Masa szybowca do lotu (wersje prototypowe) mieszczą się w zakresie: 225-260g.

_https://forms.gle/Boj4qSAyBYowo8tC8  - KONFIGURATOR 

Albatros to wyczynowy szybowiec DLG wykonany z najnowocześniejszych materiałów. Jego charakterystyka i wytrzymałość sprawia, że jest wyjątkowo łatwy w pilotażu, ale również umożliwia wysokie, silne rzuty, nawet w wymagających warunkach. 
      Naszym celem było zaprojektowanie szybowca DLG, który:
      ·       mimo wyśrubowanych właściwości aerodynamicznych nie będzie nadmiernie obciążał pilota podczas lotu (i umożliwi lepsze skupienie na taktyce przelotu oraz adaptacji do aktualnych warunków pogodowych)
      ·        będzie wyznaczał nowy standard w obszarze optymalizacji stateczności dla szybowców DLG, tak aby prawidłowo ustawiony model wspierał pilota nie tylko lekko prowadząc się w krążeniach lub przy lądowaniu ale również wspomagając wybór noszeń
      ·       w obszarze osiągów tylko w niewielkiej części poświęca penetrację powietrza na korzyść maksymalnego wykorzystania nawet delikatnych noszeń
      ·       jest solidny i niezawodny na lotnisku, prosty w złożeniu i umożliwia szybką zmianę ustawień na ziemi 

CarbonBird 

• By Marcian-in
      Cześć,
      mam na imię Marcin i jestem z Bydgoszczy. Od ponad 20 lat zajmuję się modelarstwem. Startowałem kiedyś w F3J/M i F3J z sukcesami na arenie MP (pod Aeroklubem Grudziądzkim). Jestem autorem strony o programowaniu FRsky dla szybowców i motków https://kowalscyrc.wordpress.com/opentx-motoszybowiec
      Latam wszystkim co popadnie. Myślę, że czas należeć do tej grupy, może jeszcze w czymś komuś pomogę
      Pozdrawiam!!
      Marcin K(Rodo)

• By Łukasz99
      Hej!
      Zapraszam wszystkich rzucających jak i zainteresowanych na IV edycję Ogólnopolskich Zawodów F3K zaliczanych do Pucharu Polski 2019!
      Termin: 7-8 września br.

Więcej informacji w Biuletynie - Link

Do zobaczenia w Sanoku!

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.