Jump to content

Programy dla modelarzy

karol2nw
 Share

Recommended Posts

Witam,
Chciałbym się zapytać jakich używacie programów do projektowania/rysowania modeli ?
Spotkałem się już z Profili oraz Winghelper (rewelacyjny program do rysowania skrzydeł), jednakże nie słyszałem nic o oprogramowaniu do rysowania kadłubów, na którym zależy mi w tym momencie najbardziej.

Pozdrawiam Serdecznie

Tak mimochodem dodam, że obecnie zostały wprowadzone wersje trial, gdzie można sobie przez 2 tygodnie przetestować pełne wersje programów ze strony Devcad.com (nie dotyczy jak na razie "DevCNC Foam") ?

Nie sprawdzałem czy rzeczywiście wszystkie opcje są odblokowane ale można sobie posprawdzać.

• 1 year later...

Odkopałem temat,

Chciałem sobie zaprojektować kinematykę klap Fowlera, potrzebowałbym prostego programu, w którym dobiorę sobie odpowiedni schemat napędu i zawieszenia klap, kąty obrotu, długości dźwigni itp.

Oczywiście chodzi o coś darmowego :)

• 3 weeks later...
  • 3 months later...

Jakiś czas temu znalazłem darmowy kalkulator dla silników bezszczotkowych drivecalc.
Całkiem spora baza danych silników i śmigieł. Program chyba już nie rozwijany (baza z 2020r). Bardzo mi się podoba bo dostępna jest też wersja pod Linuxa. http://www.drivecalc.de/

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.