Skocz do zawartości

MOJE LATAJĄCE MASZYNY


Lucjan

Rekomendowane odpowiedzi

No to co przedstawiasz to modelarstwo przez największe "M". Wspaniałe modele i naprawdę jestem pełen podziwu da Twoich umiejętności zarówno budowania jak i latania.

Bardzo podobają mi się te stare zdjęcia: lubię klimat dawnych lat , tych lat kiedy modelarstwo było czymś elitarnym i powodem do dumy. Dziś w epoce dronów i wielu innych atrakcji już nie jest tak kolorowo. Coraz mniej prawdziwych modelarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.02.2023 o 14:10, qpa napisał:

Lucjan chylę czoła, Twoją historię czyta się z zapartym tchem. 

 

W dniu 1.02.2023 o 15:23, Ares napisał:

No to co przedstawiasz to modelarstwo przez największe "M". Wspaniałe modele i naprawdę jestem pełen podziwu da Twoich umiejętności zarówno budowania jak i latania.

Bardzo podobają mi się te stare zdjęcia: lubię klimat dawnych lat , tych lat kiedy modelarstwo było czymś elitarnym i powodem do dumy. Dziś w epoce dronów i wielu innych atrakcji już nie jest tak kolorowo. Coraz mniej prawdziwych modelarzy.

 

Koledzy !          Dziękuję  Wam  za miłe  słowa , bardzo mi miło .?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zbyt małe umiejętności pilotażowe, wykonawcze i finansowe aby zajmować się tą dziedziną modelarstwa ale jest to niewątpliwie najtrudniejsza i elitarna klasa modelarska. Dla najlepszych.

Ten dźwięk turbiny jest niesamowity! Realizm lotu na najwyższym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2023 o 09:49, dyra63 napisał:

Lucjanie ,ale my jesteśmy cienkie Bolki przy Tobie, aż brakuje "knefli" na klawiaturze, żeby opisać to czego dokonałeś a co najważniejsze jedziesz dalej. Ciekawe ile z tych modeli masz jeszcze  w swoim hangarze?

 

W dniu 21.02.2023 o 13:54, merlin71 napisał:

Przepiękne samoloty. Meser szczególnie mi się podoba. Wydaje się bardzo realistycznie wykonany.

Lucjan to fabryka makiet. Brawo!

 

Dziękuję  Wam  koledzy za miłe słowa .?   Na przestrzeni  lat  część modeli zmieniła  właściciela  a niektóre  zakończyły  swój żywot.   Aktualnie  na chodzie  mam sześc modeli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.