Skocz do zawartości

Pakiety SLS


Grzesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Grzesiek napisał:

a tak na poważnie?

 

 

A tak na poważnie zapytaj "importera", który ma najlepszy dostęp do informacji od producenta www.akumulatoryrc.pl   

Waga akumulatorów tej samej pojemności ale z różnej linii produktowej uzupełniona o fabryczne testy obciążeniowe też jest w stanie trochę powiedzieć co do różnic.

Przykładowe testy podlinkowane na w/w stronie:  http://www.elektromodellflug.de/sls-xtron-20c.html
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Grzesiek napisał:

Witam zaczynam przygodę z bateryjką,taka odskocznia.Panowie koledzy czym sie rożnia  serie :Quantum ,x-cube ,x-tron oczywiscie wszystkie tej samej pojemnosci i takie samo C.Na pewno ceną,a tak na poważnie?

Szczerze to mam pakiety zarówno Quantum jak również x tron i nie ma żadnej różnicy . Do zwykłego rekreacyjnego latania moim zdaniem to bez znaczenia który pakiet wybierzesz.

Obecnie najczęściej kupuję i latam na SLS tych  "zielonych" i jestem zadowolony.

Odradzam pakiety firmy Redox i Dualsky . Szkoda pieniędzy bo jakość i trwałość kiepska.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ares napisał:

Szczerze to mam pakiety zarówno Quantum jak również x tron i nie ma żadnej różnicy . Do zwykłego rekreacyjnego latania moim zdaniem to bez znaczenia który pakiet wybierzesz.

Obecnie najczęściej kupuję i latam na SLS tych  "zielonych" i jestem zadowolony.

Odradzam pakiety firmy Redox i Dualsky . Szkoda pieniędzy bo jakość i trwałość kiepska.

Dokładnie Arek tak jak piszesz, taki czy siaki z rodziny SLS nie ma różnicy, no chyba że robi się badania naukowe. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu macie goscia, ktory do tego naukowo podszedl:


Zainwestowal mnostwo czasu i pieniedzy w testowanie pakietow LiPo
Tu wyniki: www.lipotesting.com

W skrocie: cena ma sie nijak do jakosci, a produkty wielu "producentow" to czesto tylko naklejka na kupione losowo (cokolwiek na rynku hurtowym bylo akurat tanio dostepne) ogniwa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłem na zawodach rangi Mistrzostw Europy IMAC 2023 w Lesznie  ,że wielu zawodników latało na pakietach firmy Kavan.

Trzeba by sprawdzić jak sie sprawują i na ile są trwałe. Nigdy ich nie używałem ale skoro zawodnicy na nich latają i to ostre 3D mogą się sprawdzić.

Choć cena podobna do SLS także nie wiem czy warto eksperymentować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.