Jump to content

IAR-80A skala 1:4,37


Recommended Posts

Posted
W dniu 22.11.2023 o 19:09, jarek996 napisał:

np. ciorba de burta,

ehhh....to chyba dawne  zawołanie  żeglarzy  widzących "flaki"

nb. nie mam nic przeciwko flakom, wręcz  przeciwnie

Posted

Krzysztof- ale pozwolenie na broń to ty masz, rozumiem. Oczywiste jest dla mnie, że to będzie strzelać, jakość wykonania na to jednoznacznie wskazuje. ?

Posted
20 godzin temu, zbjanik napisał:

Krzysztof- ale pozwolenie na broń to ty masz, rozumiem. ?

Wariatom nie dają pozwolenia?

  • Upvote 2
  • Haha 2
  • 2 weeks later...
Posted
W dniu 4.12.2023 o 09:45, kesto napisał:

Łatwiej jest pedałować niż robić modele.:)

 

Chyba Cie musze w takim razie zabrac na przejazdzke. Wtedy SZYBKO wrocisz do modelarstwa i IARa skonczysz do nowego roku ?

Posted
4 godziny temu, kesto napisał:

Wszystko rysowane i wycinane ręcznie .?

Bo o to w tym wszystkim tu chodzi.

Posted
4 godziny temu, kesto napisał:

Ster kierunku. Wszystko rysowane i wycinane ręcznie, dlatego to tak długo trwa.?

 

CYPR - wszystko pedalowane wlasnonoznie. Dlatego to tak krotko trwalo ?

  • Haha 2
Posted
45 minut temu, jarek996 napisał:

 

Tez Ci to zajelo 4 dni? 

No pewnie. Modelarstwo to poważna robota, a nie jakieś tam pedałowanie po Cyprze.?

  • Haha 1
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.