kesto Posted November 24, 2023 Author Posted November 24, 2023 Umiejętnie pozyskałem jedną. Nie doliczy się.?
d9Jacek Posted November 24, 2023 Posted November 24, 2023 W dniu 22.11.2023 o 19:09, jarek996 napisał: np. ciorba de burta, ehhh....to chyba dawne zawołanie żeglarzy widzących "flaki" nb. nie mam nic przeciwko flakom, wręcz przeciwnie
Popular Post kesto Posted November 30, 2023 Author Popular Post Posted November 30, 2023 Trochę uzbrojenia 11
mecenas Posted November 30, 2023 Posted November 30, 2023 Ekstra! jak prawdziwe, malowane? czy oksydowane na czarno? Ja do malowania broni używam
kesto Posted December 1, 2023 Author Posted December 1, 2023 Nie kupowałem tak fachowych specyfików. Użyłem farby akrylowej, matowej w sprayu.
zbjanik Posted December 1, 2023 Posted December 1, 2023 Krzysztof- ale pozwolenie na broń to ty masz, rozumiem. Oczywiste jest dla mnie, że to będzie strzelać, jakość wykonania na to jednoznacznie wskazuje. ?
kesto Posted December 2, 2023 Author Posted December 2, 2023 20 godzin temu, zbjanik napisał: Krzysztof- ale pozwolenie na broń to ty masz, rozumiem. ? Wariatom nie dają pozwolenia? 2 2
jarek996 Posted December 3, 2023 Posted December 3, 2023 Niewiele sie tutaj posunelo. Ja w tym czasie zjechalem pol Cypru rowerem.
kesto Posted December 4, 2023 Author Posted December 4, 2023 Łatwiej jest pedałować niż robić modele. 1
Popular Post kesto Posted December 13, 2023 Author Popular Post Posted December 13, 2023 Wstępne prace nad statecznikiem pionowym. Technologia znana. 8
jarek996 Posted December 13, 2023 Posted December 13, 2023 W dniu 4.12.2023 o 09:45, kesto napisał: Łatwiej jest pedałować niż robić modele. Chyba Cie musze w takim razie zabrac na przejazdzke. Wtedy SZYBKO wrocisz do modelarstwa i IARa skonczysz do nowego roku ?
Popular Post kesto Posted December 19, 2023 Author Popular Post Posted December 19, 2023 Ster kierunku. Wszystko rysowane i wycinane ręcznie, dlatego to tak długo trwa.? 12
pawkar Posted December 19, 2023 Posted December 19, 2023 4 godziny temu, kesto napisał: Wszystko rysowane i wycinane ręcznie .? Bo o to w tym wszystkim tu chodzi.
jarek996 Posted December 19, 2023 Posted December 19, 2023 4 godziny temu, kesto napisał: Ster kierunku. Wszystko rysowane i wycinane ręcznie, dlatego to tak długo trwa.? CYPR - wszystko pedalowane wlasnonoznie. Dlatego to tak krotko trwalo ? 2
Popular Post kesto Posted December 21, 2023 Author Popular Post Posted December 21, 2023 Oklejanie steru kierunku. 13
jarek996 Posted December 21, 2023 Posted December 21, 2023 4 godziny temu, kesto napisał: Oklejanie steru kierunku. Tez Ci to zajelo 4 dni?
kesto Posted December 21, 2023 Author Posted December 21, 2023 45 minut temu, jarek996 napisał: Tez Ci to zajelo 4 dni? No pewnie. Modelarstwo to poważna robota, a nie jakieś tam pedałowanie po Cyprze.? 1
jarek996 Posted December 21, 2023 Posted December 21, 2023 30 minut temu, kesto napisał: a nie jakieś tam pedałowanie Bo modelarstwo jest dla modelarzy, a pedalowanie dla pedalow ? Cos dla Ciebie (no chyba, ze to Ty napisales pod swoim literackim pseudonimem) ? RC-Wasserflug,Graupner,Robbe,Multiplex,Simprop,Krick,Aeronaut in Rheinland-Pfalz - Koblenz | eBay Kleinanzeigen ist jetzt Kleinanzeigen 2
jarek996 Posted December 21, 2023 Posted December 21, 2023 To chyba jednak nie Ty, bo nie ma nic o ROZBIERANIU FOREMEK ? To ten Twoj ponizej???
kesto Posted December 21, 2023 Author Posted December 21, 2023 Koń na pływakach? Nie, aż tak zboczony to ja nie jestem.?
Recommended Posts