kesto Posted October 12, 2023 Author Posted October 12, 2023 W jakimś stopniu pewnie tak, ale to nie priorytet.
Popular Post kesto Posted October 16, 2023 Author Popular Post Posted October 16, 2023 Fotel pilota 6 2
jarek996 Posted October 16, 2023 Posted October 16, 2023 W dniu 12.10.2023 o 16:54, Grifon napisał: Coś mi się wydaje, że będzie ruchomy ten drążek? Krzysiek jest w tym wieku, ze drazek jest juz NIERUCHOMY ? Ech, gdybym ja tyle nie jezdzil rowerem, to bym Ci pokazal JAK sie robi fotel pilota ? 3
Popular Post kesto Posted October 20, 2023 Author Popular Post Posted October 20, 2023 Mechanizm regulacji wysokości fotela pilota. 9
jarek996 Posted October 20, 2023 Posted October 20, 2023 Z lewej polowa kierownicy rowerowej skrzyzowana z gorna sztuczna szczeka, w srodku gryf sztangi z orczykami, a z prawej 10 kG ciezarek. CO TO K....A JEST ??? Mowilem Ci juz kiedys Krzysiu, znajdz sobie jakies INNE hobby, a modelarstwo zostaw NAM ? 3 4
kesto Posted October 21, 2023 Author Posted October 21, 2023 13 godzin temu, jarek996 napisał: Z lewej polowa kierownicy rowerowej skrzyzowana z gorna sztuczna szczeka, w srodku gryf sztangi z orczykami, a z prawej 10 kG ciezarek. CO TO K....A JEST ??? Jak dalej będziesz tylko pedałował, to wszystko będzie ci się kojarzyło z kierownicą roweru, sztuczną szczęką i sztangą? 1
pepcio Posted October 21, 2023 Posted October 21, 2023 Krzysiek. Nie przejmuj się tymi uszczypliwościami Jarka. Robota pierwsza klasa. Jestem fanem Twojego dłubania. Jarek niech zamknie buzię podczas jazdy rowerem bo będzie miał cały ten język w komarach. W Skandynawii ich nie brakuje . Gryzą nawet w głowę przez włosy.? 1
kesto Posted October 21, 2023 Author Posted October 21, 2023 Ja się wcale nie przejmuję. Znam poczucie humoru Jarka i mi to nie przeszkadza. 1
jarek996 Posted October 21, 2023 Posted October 21, 2023 5 godzin temu, kesto napisał: Ja się wcale nie przejmuję. Znam poczucie humoru Jarka i mi to nie przeszkadza. Jak to w zyciu najczesciej bywa; NAJBARDZIEJ przejmuja sie Ci , ktorych sprawa NIE dotyczy ? 1 2
stema Posted October 22, 2023 Posted October 22, 2023 Przejmować nie ma się o co, ale czterolistna na wszelki wypadek się przyda
Popular Post kesto Posted October 23, 2023 Author Popular Post Posted October 23, 2023 Plany powiększone do odpowiedniego rozmiaru. Przy skali 1:4,37 wymiary modelu: rozpiętość - 2400mm długość - 2050mm Do napędu mam zamiar użyć silnika Emax GT 5345 kV220 i zasilanie 12S (2x6) Ciężar tego napędu: silnik - 850g reg. ESC Foxy 130A -221g pakiet 6S -680g 6
Viper Posted October 23, 2023 Posted October 23, 2023 Jak zwykle podziwiam i podglądam. Jedna uwaga/rada wynikająca z moich doświadczeń z silnikami elektrycznymi. Osobiście (moje subiektywne zdanie co podkreślam) nie lubię silników Emax. A nie dlatego, że nie odpowiada mi ich nazwa, czy inna tak obiektywna cecha , ale mam wrażenie poparte jakimś tam doświadczeniem z nimi, że ich parametry są w strosunku do tego co podaje producent zaniżone. Jeśli więc miałbym polecać innego budżetowego producenta to polecam Dualsky, a do modeli dyżych/cięższych serię GA. Według mnie seria GA to bardzo fajne, wydajne o niezłej kulturze pracy i niezłym chłodzeniu silniki. Więcej nie przeszkadzam i znowu podglądam 1
Andrzej Klos Posted October 23, 2023 Posted October 23, 2023 45 minut temu, Viper napisał: Jak zwykle podziwiam i podglądam. Jedna uwaga/rada wynikająca z moich doświadczeń z silnikami elektrycznymi. Osobiście (moje subiektywne zdanie co podkreślam) nie lubię silników Emax. A nie dlatego, że nie odpowiada mi ich nazwa, czy inna tak obiektywna cecha , ale mam wrażenie poparte jakimś tam doświadczeniem z nimi, że ich parametry są w strosunku do tego co podaje producent zaniżone. Jeśli więc miałbym polecać innego budżetowego producenta to polecam Dualsky, a do modeli dyżych/cięższych serię GA. Według mnie seria GA to bardzo fajne, wydajne o niezłej kulturze pracy i niezłym chłodzeniu silniki. Więcej nie przeszkadzam i znowu podglądam Jestes bardzo delikatny ?. Oni po prostu klamia.
model Posted October 23, 2023 Posted October 23, 2023 3 godziny temu, Viper napisał: Jak zwykle podziwiam i podglądam. Jedna uwaga/rada wynikająca z moich doświadczeń z silnikami elektrycznymi. Osobiście (moje subiektywne zdanie co podkreślam) nie lubię silników Emax. A nie dlatego, że nie odpowiada mi ich nazwa, czy inna tak obiektywna cecha , ale mam wrażenie poparte jakimś tam doświadczeniem z nimi, że ich parametry są w strosunku do tego co podaje producent zaniżone. Jeśli więc miałbym polecać innego budżetowego producenta to polecam Dualsky, a do modeli dyżych/cięższych serię GA. Według mnie seria GA to bardzo fajne, wydajne o niezłej kulturze pracy i niezłym chłodzeniu silniki. Więcej nie przeszkadzam i znowu podglądam Skromnie dodam od siebie że do silników Dualsky nie mam zastrzeżeń i można coś fajnego wybrać.
jarek996 Posted October 23, 2023 Posted October 23, 2023 11 godzin temu, kesto napisał: Plany powiększone do odpowiedniego rozmiaru. Przy skali 1:4,37 wymiary modelu: rozpiętość - 2400mm długość - 2050mm Do napędu mam zamiar użyć silnika Emax GT 5345 kV220 i zasilanie 12S (2x6) Ciężar tego napędu: silnik - 850g reg. ESC Foxy 130A -221g pakiet 6S -680g Tez mam takie plany, linijke i LiPo tod Stefana. I co Ty na to?
kesto Posted October 24, 2023 Author Posted October 24, 2023 13 godzin temu, jarek996 napisał: Tez mam takie plany, linijke i LiPo tod Stefana. I co Ty na to? To lepsze niż kierownica, pedały i łańcuch rowerowy, o sztucznej szczęce nie wspomnę. 1 1
Popular Post kesto Posted October 25, 2023 Author Popular Post Posted October 25, 2023 Wstępne prace nad kopytem kołpaka śmigła. 8 1
jarek996 Posted October 25, 2023 Posted October 25, 2023 5 godzin temu, kesto napisał: Wstępne prace nad kopytem kołpaka śmigła. Znowu jakis "diabelski" temat ? Uwielbiam Twoje roboty "kopytkowe" ! Zrobilem kopyto, polozylem zelkocik, zalalem foremke, zdjalem foremke ITP? Nareszcie jakas MODELARSKA praca! Gdybym mial tokarke, to juz dawno zrobilbym kopyto do swojego IARa (plany mam ?) . Ja niestety tocze sie tylko na moich kolach rowerowych, albo zataczam po piwie. Czym to pociagnales, ze sie tak pieknie blyszczy? 2
kesto Posted October 26, 2023 Author Posted October 26, 2023 11 godzin temu, jarek996 napisał: Czym to pociagnales, ze sie tak pieknie blyszczy? To żywica epoksydowa. Teraz wymaga dalszej pracy nad zrobieniem dobrej powierzchni.
Recommended Posts