Skocz do zawartości

IAR-80A skala 1:4,37


kesto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z lewej polowa kierownicy rowerowej skrzyzowana z gorna sztuczna szczeka, w srodku gryf sztangi z orczykami, a z prawej 10 kG ciezarek.

 

CO TO K....A JEST ???

 

Mowilem Ci juz kiedys Krzysiu, znajdz sobie jakies INNE hobby, a modelarstwo zostaw NAM 😉

 

 

f10.thumb.jpg.e52392687c77ceab34eaf88450abe35c.jpg

  • Lubię to 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, jarek996 napisał:

Z lewej polowa kierownicy rowerowej skrzyzowana z gorna sztuczna szczeka, w srodku gryf sztangi z orczykami, a z prawej 10 kG ciezarek.

 

CO TO K....A JEST ???

 

Jak dalej będziesz tylko pedałował, to wszystko będzie ci się kojarzyło z kierownicą roweru, sztuczną szczęką i sztangą😛

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek. Nie przejmuj się tymi uszczypliwościami Jarka. Robota pierwsza klasa. Jestem fanem Twojego dłubania. 

Jarek niech zamknie buzię podczas jazdy rowerem bo będzie miał cały ten język w komarach. W Skandynawii ich nie brakuje . Gryzą nawet w głowę przez włosy.🤣

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle podziwiam i podglądam.

Jedna uwaga/rada wynikająca z moich doświadczeń z silnikami elektrycznymi. Osobiście (moje subiektywne zdanie co podkreślam) nie lubię silników Emax. A nie dlatego, że nie odpowiada mi ich nazwa, czy inna tak obiektywna cecha ;) , ale mam wrażenie poparte jakimś tam doświadczeniem z nimi, że ich parametry są w strosunku do tego co podaje producent zaniżone. Jeśli więc miałbym polecać innego budżetowego producenta to polecam Dualsky, a do modeli dyżych/cięższych serię GA. Według mnie seria GA to bardzo fajne, wydajne o niezłej kulturze pracy i niezłym chłodzeniu silniki.

Więcej nie przeszkadzam i znowu podglądam :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Viper napisał:

Jak zwykle podziwiam i podglądam.

Jedna uwaga/rada wynikająca z moich doświadczeń z silnikami elektrycznymi. Osobiście (moje subiektywne zdanie co podkreślam) nie lubię silników Emax. A nie dlatego, że nie odpowiada mi ich nazwa, czy inna tak obiektywna cecha ;) , ale mam wrażenie poparte jakimś tam doświadczeniem z nimi, że ich parametry są w strosunku do tego co podaje producent zaniżone. Jeśli więc miałbym polecać innego budżetowego producenta to polecam Dualsky, a do modeli dyżych/cięższych serię GA. Według mnie seria GA to bardzo fajne, wydajne o niezłej kulturze pracy i niezłym chłodzeniu silniki.

Więcej nie przeszkadzam i znowu podglądam :) 

 

Jestes bardzo delikatny 😀.

Oni po prostu klamia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Viper napisał:

Jak zwykle podziwiam i podglądam.

Jedna uwaga/rada wynikająca z moich doświadczeń z silnikami elektrycznymi. Osobiście (moje subiektywne zdanie co podkreślam) nie lubię silników Emax. A nie dlatego, że nie odpowiada mi ich nazwa, czy inna tak obiektywna cecha ;) , ale mam wrażenie poparte jakimś tam doświadczeniem z nimi, że ich parametry są w strosunku do tego co podaje producent zaniżone. Jeśli więc miałbym polecać innego budżetowego producenta to polecam Dualsky, a do modeli dyżych/cięższych serię GA. Według mnie seria GA to bardzo fajne, wydajne o niezłej kulturze pracy i niezłym chłodzeniu silniki.

Więcej nie przeszkadzam i znowu podglądam :) 

Skromnie dodam od siebie że do silników Dualsky nie mam zastrzeżeń i można coś fajnego wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kesto napisał:

Plany powiększone do odpowiedniego rozmiaru.

Przy skali 1:4,37 wymiary modelu:

rozpiętość - 2400mm

długość      - 2050mm

Do napędu mam zamiar użyć silnika Emax GT 5345 kV220 i zasilanie 12S (2x6)

Ciężar tego napędu:

silnik - 850g

reg. ESC Foxy 130A -221g

pakiet 6S -680g

i80 1.jpg

i80 2.jpg

i80 3.jpg

i80 4.jpg

i80 5.jpg

 

Tez mam takie plany, linijke i LiPo tod Stefana. I co Ty na to? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, kesto napisał:

Wstępne prace nad kopytem kołpaka śmigła.

Znowu jakis "diabelski" temat 😂

 

Uwielbiam Twoje roboty "kopytkowe" ! Zrobilem kopyto, polozylem zelkocik, zalalem foremke, zdjalem foremke ITP😉

Nareszcie jakas MODELARSKA praca!  

Gdybym mial tokarke, to juz dawno zrobilbym kopyto do swojego IARa (plany mam 😂) . Ja niestety tocze sie tylko na moich kolach rowerowych, albo zataczam po piwie.

Czym to pociagnales, ze sie tak pieknie blyszczy?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.