Jump to content

IAR-80A skala 1:4,37


Recommended Posts

Posted
5 minut temu, kesto napisał:

To żywica epoksydowa. Teraz wymaga dalszej pracy nad zrobieniem dobrej powierzchni.

 

JUZ jestem pod wrazeniem! Az sie boje myslec, JAK to bedzie wygladalo, gdy zaczniesz "sciagac foremke" ?

Posted
W dniu 26.10.2023 o 08:41, kesto napisał:

To żywica epoksydowa. Teraz wymaga dalszej pracy nad zrobieniem dobrej powierzchni.


Teraz dowcip rodem z Familiady.

Jak się nazywa ulubione zwierze domowe Krzyśka?

Posted

Krzysztof nie przesadza. Naniesienie pędzlem warstwy/warstw żywicy epoksydowej wymaga szlifowania papierem na mokro i polerowania pastą polerską (po jej zżelowaniu), gdyż pędzel nawet o miękkim włosiu zostawia smugi żywicy nawet na dokładnie wytoczonej/wyszlifowanej formie. Fotografia tego raczej nie pokaże i żeby powierzchnia formy była idealnie gładka potrzebne są tzw. prace wykończeniowe. Ćwiczę teraz to samo.

Posted
W dniu 28.10.2023 o 17:42, Grifon napisał:


Teraz dowcip rodem z Familiady.

Jak się nazywa ulubione zwierze domowe Krzyśka?

 ŻelKot ha

  • Haha 2
Posted

Cześć Krzysztofie.

Te wzmocnienia w załamaniach ,to jest żywica zmieszana ( zagęszczona)  "mikrobalonem" czy jakimiś ścinkami włókna ? Przy okazji gratuluję projektu , o Twoim warsztacie to już nie piszę ,bo brakuje przymiotników.

372440422_i8015.thumb.jpg.d7adb76f1b6e3eefc25475308f6a17e4.jpg

Posted
7 godzin temu, kesto napisał:

odformowało się

 

Nastapilo mityczne "zdjecie foremki" ?

 

 

 

7 godzin temu, Grzesiek napisał:

Krzysiek no pięknie.ale jak wyważasz takie kołpaki?

 

Moze smiglem? ?

Posted
1 godzinę temu, Grzesiek napisał:

To jeżeli jesteś adwokatem to merytorycznie proszę odpowiedz.

Mowie to co moj klient sobie zyczy ?

No a tak powaznie to pamietam, ze ten problem ("wyprodukowanego" kolpaka) ktos juz tutaj opisywal. Nie pamietam tylko KTO i w JAKIM modelu. Tez chyba byly problemy z "biciem" i wibracjami. 

  • Dzięki 1
Posted

Czyli Jarek mial racje (jak zwykle zreszta). Jak ktos potrzebuje dobrego adwokata, to jestem do uslug. Krzysiek wie co najlepsze (choc nie najtansze). ?

Posted

Jarek! Nie myślałeś o przeskalowaniu swojego IAR-a? Przy okazji miałbyś szansę pozyskać parę elementów laminatowych od Krzyśka. Oczywiście za jego zgodą. Prawa autorskie są zastrzeżone.?

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.