Skocz do zawartości

http://www.hobbycity.com ktos zna?


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

tez wlasnie mialem zamawiac a tu takie cos. Pisalem do nich i dostalem info ze pojawia sie za dwa tyogdnie. jednak na myhobicitty forum inni pisza ze dostali info ze dl nie bedzie juz sprzedawany, a druga osoba, ze dostali wadliwa partie i poszla z powrotem do fabryki. Takze informacje sa calkiem sprzeczne. Jak cos to pozostaje zakup w cyclon hobby, producetna dl, juz sie z nimi kontaktowalem i silnik kosztuje tam 260$, minusem ze moze trafic na clo i roznica sie wyrowna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 926
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
mam pytanie, własnie stałem się platinum :) jakie korzysci ma ta ranga poza niektórymi mniejszymi cenami za produkty.

 

Oprócz różnic cenowych - faktycznie chyba niewiele więcej.

 

Na niektórych produktach różnica jest symboliczna, na innych żadna, ale na niektórych zasadnicza.

 

Osobom o statusie platinium proponuję bez logowania się otworzyć Stronę z akumulatorami Polyquesta potem w oddzielnym oknie/zakładce przeglądarki otworzyć znowu stronę sklepu, zalogować się i (w tym drugim oknie) i przejść do tej samej strony.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem,

 

Nie chce zakładać nowego tematu a mój problem dotyczy płacenia przez paypal. Zamówiłem sobie kartę INTELIGO przez internet (zwykły ror). Wpisuje dane do wprowadzenia karty na stronie paypal.pl i karty mi niestety nie przyjmuje.

 

Z tego co wiem to kartę Inteligo zamawianą przez internet powinno bez problemu zatwierdzić. Co jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Musisz tą kartę doładować środkami, bynajmniej tak jest w mBanku, żeby karta mogła zostać aktywowana w PayPalu, należy "przelać na nią" kilka złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal - mozliwe ze karta nie mam aktywnej uslugi placenia przez neta (paypal)

proponuje zadzwonic do biura obslugi klijenta (powodzenia :mrgreen: ) i zapytac czy mozesz, ile to kosztuje i takie tam

 

Kamil - nalezy dodac ze pieniadze wracaja na konto w banku a nie w paypalu :)

 

pytanie

pytalem Petera ale nie odpisal :(

gdzie sa, oraz jak szukac na stronie UH śmigła pchajace ?

potrzebuje do pibrosa :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.