Skocz do zawartości

Dowcipy i anegdoty modelarskie


robertus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniany nadajnik-nocna podróż z B.Białej do Krakowa i nazad .

Model szybowca na zboczu bez włączonego odbiornika.

Napęd z akumulatorami i regulatorem w buraki pastewne a reszta fajt,fajt ... Aku i regulator do dzisiaj, do znalezienia w Pobiedniku. Akumulatory Fe a regulator Kontronik... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tak, uczę się rosyjskiego..

To mi kolega zaimponował. Brawo! W dzisiejszych czasach, kiedy wszystko co "ruskie" jest be, to trudne wyzwanie.

Życzę koledze by poznał kiedyś takich zwykłych, szarych Rosjan, takich z ulicy czy małych miasteczek, bo to bardzo serdeczni i przyjaźni ludzie. Przekona się kolega wtedy sam, że z charakterem Putina nie mają oni nic wspólnego..

Всего самого наилучшего для Вас..

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roman, nie przesadziłeś czasem z ilością naj? Wyszło trochę jak "najlepsiejszego" ;)

Wystarczyłoby pewnie Всего хорошего для вас. Wszystkiego najlepszego dla was. Idiomy, związki frazeologiczne i takie tam.

No, ale może się nie znam...

 

A wracając do tematu, rzeczywiście mam taką "przypominajkę" o bagnecie skrzydła w Orle. Miałem o tym sam napisać ale Marcin mnie ubiegł. Wstawię fotkę potem.

 

SNV30091_zps3a344f2c.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi kolega zaimponował. Brawo! W dzisiejszych czasach, kiedy wszystko co "ruskie" jest be, to trudne wyzwanie.

Życzę koledze by poznał kiedyś takich zwykłych, szarych Rosjan, takich z ulicy czy małych miasteczek, bo to bardzo serdeczni i przyjaźni ludzie. Przekona się kolega wtedy sam, że z charakterem Putina nie mają oni nic wspólnego..

Всего самого наилучшего для Вас..

I to jest prawda... Oni , każdy z osobna, są wspaniali :)  Coś jak gremliny. Osbno, mili przyjaźni, że do serca przyłóż, ale jako nacja, stają się nieobliczalni :o I nie raz mieliśmy tego przykłady :rolleyes:  I nie, zebym był ksenofob jakiś,czy inny rasaista... Sam mam tam paru kumpli, i bardzo ich cenię i szanuję :)  ale jacy oni wszyscy razem są , kazdy widzi.

A.C.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie oni razem tylko ichnia władza , która od obalenia Jelcyna umacnia się kosztem narodu. Polecam książkę Jurija Felsztinskiego : Korporacja zabójców.Dokładna i szczegółowa diagnoza raka jakim jest władza w rosji , opis pochodzenia konkretnych kacyków i putinowskiego obozu władzy,  służb typu FSB i  metod jakimi się  te osobniki posługują.  Oczy się otwierają natychmiast......... Dla wytrwałych polecam film na YT pt. Przewrót ideologiczny;  kazdy kto pamięta stan wojenny zobaczy  nastęone do dziś lata i wydarzenia jak w zwierciadle. A wykładowca? Trochę was zaskoczy kim jest ta osoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rosja to bogaty kraj biednych ludzi.

Też słyszałem, że zwykli Rosjanie są mili i gościnni, jednak jak pooglądałem filmiki  z YT co się dzieje na ich drogach to mam wątpliwości. Na jednym nawet gość z ręką w gipsie wyskakuje z bejsbolem na drugiego kierowcę. Trochę już jeżdżę po Polsce, ale takich scen jak tam nakręcili  w ciągu miesiąca to nie widziałem nigdy. Ile samochodów ma kamerki? Parę procent pewnie. To ciekawe co się tam dzieje, jak nikt nie nagrywa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję nie odbiegać od tematu za bardzo na wschód ;)

 

Rosja to bogaty kraj biednych ludzi.

Też słyszałem, że zwykli Rosjanie są mili i gościnni, jednak jak pooglądałem filmiki  z YT co się dzieje na ich drogach to mam wątpliwości.

Tylko jedno zdanko.

A jacy my jesteśmy wobec swoich, a obcych, zwłaszcza z zachodu ? Wystarczy naszych kierowców w CB posłuchać.. :P

(pardon, wyszły dwa..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.