Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eee bez sensu, iść po model bez żadnych przeszkód?!? :D

Noooooooooo... zwłaszcza jak na pocztę trza chodzić ze 2 km coby model pozamiatać. Albo jak jakiś inny „niby pilot” iwinnice przelecieć i trafić w jeden, jedyny betonowy słupek w winnicy w odległości 1 km i potem latać „na Lechu” na natarciu.

 

Wszyscy mamy w tym wprawę. Rów w Toldijk z ubiegłego roku będę długo pamiętał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale można iść ze 3-4 kilometry. Wiec nie ma co nazekac. Tu jakość przejdzie w ilość.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

A to mucholapka. Trzech się już zlapalo. Na szczęście jutro zaczynamy o 10.1bc5290c7e92baf8816f34ac5bed398f.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy model Samby jest ale zakryty i nie idzie oglądnąć.

Jesteśmy po pierwszym kole. Teraz powtórka 4 kolejki bo sedziaJarkowi nie zatrzymał czasu.

Na ta chwile tylko dwa lekkie przypadki defekt kadlubow. Ogulnie są trudne warunki ale nie beznadziejne. W każdej kolejce kilku zawodników doładuj 10 min.

Ja niestety zaliczyłem po dobrym locie zero za ladowanie.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Edit

Straty u Czechów i Niemca.

U nas nic. Latamy spokojnie. Taktyk tłumaczy jak krowie na rowie jak ladowac.

Mamy nowego zawodnika w naszym teamie. Lata Przemek i nalatal świetny wynik.

 

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latamy bez balastu. Przyszła termika tyle ze jest szybka i kto ma refleks ten się wyciąga.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

I Jacuzzi z wodą o temperaturze 18*C ;)

Ciebie chłopie to powaliło chyba. :) Ja w polaru chodzę a ten 18 stopni. 35 wody to może bym nogę zamoczyl.

Zresztą mnie o temperaturę pytać nie wolno.

Termika płata figle. Jest i nagle się rozpływa zostawiając delikwentow.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończymy pierwszy dzień. Pogoda świetna. Od 12 w zasadzie przestało wiać. Wieje od 1 do 3m/s. Ale nic nie nosi. Nikt się nie wykreca. Co najwyżej utrzymuje wysokość. Bardzo dziwne warunki, być może związane z tym ze jesteśmy na szczycie zajebis....o pagorka.

Został tylko lot taktyka i idziemy na świnie.

Ogólnie zawody rewelacyjne. Pizgalo, padało, grzmialo, paliło, i jeszcze kilka ....ło. Po prostu cały możliwy przekrój. Jestem bardzo zadowolony z przyjazdu bo przetestowałem Vertigo chyba w każdych warunkach.

Konkluzja będą po powrocie.

A i jeszcze jedno spostrzeżenie. Jak tak mocno pizgalo to sie ludzie wykrecali a jak przestało to nikt. Kurde dziwne.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.