Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wy tu gadu gadu, a ja sobie popijam zasłużone piwko na Węgrzech :) jutro zaczynają się zawody w Kecskemet

Wy tu gadu gadu, a ja sobie popijam zasłużone piwko na Węgrzech :) jutro zaczynają się zawody w Kecskemet

 

Zgodnie z zasadą:

 

Więcej latanie, mniej pier... na forum !

 

 

Pozdrowienia z Grudziądza .-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromne gratulacje dla Wojtka. Na Węgrzech zaliczył 103 pkt. :)  :)  :)  :)

jak znajdę kabelek do telefonu to wstawię zdjęcia wyników i podium.

 

EDIT

Te 103 pkt oznaczają że w eliminacjach Wojtek zajął pierwsze miejsce. Za pierwsze miejsce dostaje się 100pkt. A te 3pkt oznacza że w finałach też zajął pierwsze miejsce. Tak to trochę i dziwne i śmieszne ale taka jest punktacja.

To dla tych trochę mniej zorientowanych.


Wyniki.cb7395260072cc94230768c6c31ba0f3.jpg9753cbffc8ee6b432c1c4b77dd0a626f.jpgd1e0631f3450fe2d1df953f58fb1933e.jpg96d31f2d5eabdd8fbb22b841854129c8.jpg7cfa1086ecfd70096f11037f48d7dae0.jpg

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Konrad_P
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i trzeba koniecznie dodać, że Wojtek wylatał ten wynik swoim nowym modelem. 

Nowy Jantar spisał się rewelacyjnie, zresztą tak jak wszystkie wersje Jantarów. 

 

Ciekawe co za młody, przystojny i pociągający pan inżynier tak dobrze aerodynamikę policzył, że model już na drugich swoich zawodach jest konkurencyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam przeczucie ze bez problemu udowodnię ze model i tak nie lata. Obiecuje ze będę się bardzo starał i latał bardzo sumiennie. Ale coś czuje ze lepiej jak zabójcze 60 miejsce w zawodach nie będzie :D co i tak by było wielkim sukcesem

 

Ale ... niech wszystkie polskie ptaki czy to Sokoly czy Jastrzębie latają wysokooo i wspaniale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.