Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem Was zapytać. Szukałem w Internecie timer ktory by odliczał czas 10 min tak jak na zawodach. Moje radio stary JR ma timer, ale nie mówi, a patrzenie na radio rozprasza i ciężko się skoncentrować szczególnie na małej wysokości. Z racji że głównie latam sam potrzebowałem coś na telefon na androida. Znalazłem w Internecie konkretnie pod f5j jeden: fxj companion którego za cholery nie mogę nigdzie pobrać. Po dłuższym czasie znalazlem timer który w 90 % spełnił moje oczekiwania. (Brakuje mu tylko przed 10 min tych 30 sekund na start). Timer odlicza czas od 10 minut co 30 sekund w dół,a ostatnią minutę co 5 sekund. Fajny do treningu.

 

Jeżeli posiada ktoś coś.lepszego niż to co ja znalazłem poproszę o link.

 

Może komuś się przyda:

 

„Talking Countdown Timer L”

https://play.google.com/store/apps/details?id=ypsilon.app.cdn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz sobie kupić gadające pudełko !

 

Widziałem na żywo. Gada jak żywy modelarz !

Tia, tylko gdzie takie cudo można kupić. ;)  :)

 

A już na poważnie to we środę wyjeżdżamy na Contest przed MŚ F5J. Niestety pogoda zapowiada się zła zarówno na Contest jak i na same MŚ. Będzie ponoć powtórka z zeszłorocznych ME.

Jakiś cyklon z nad wysp spodziewany jest w Europie środkowej około czwartku i ma wpływać na pogodę do końca przyszłego tygodnia. Tak więc właśnie rozglądam się za jakąś poważną ołowiową sztabą coby mi modelu ten cyklon nie zabrał na zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tia, tylko gdzie takie cudo można kupić. ;)  :)

 

A już na poważnie to we środę wyjeżdżamy na Contest przed MŚ F5J. Niestety pogoda zapowiada się zła zarówno na Contest jak i na same MŚ. Będzie ponoć powtórka z zeszłorocznych ME.

Jakiś cyklon z nad wysp spodziewany jest w Europie środkowej około czwartku i ma wpływać na pogodę do końca przyszłego tygodnia. Tak więc właśnie rozglądam się za jakąś poważną ołowiową sztabą coby mi modelu ten cyklon nie zabrał na zawsze.

 

 

W sumie patrzę na pogodę i coś jest na rzeczy, zaczyna wiać i mam nadzieję, że będzie ! To sobie polatamy na górkach .-) Bo zmęczyło mnie to płaskie ostatnio  ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie patrzę na pogodę i coś jest na rzeczy, zaczyna wiać i mam nadzieję, że będzie ! To sobie polatamy na górkach .-) Bo zmęczyło mnie to płaskie ostatnio  ;)  

Ciebie chłopie to trzeba nawrócić na prawdziwą wiarę bo błądzisz od dawna. :) :)  ;)

Co to za emocje latać prawo lewo i tak 10x. Jedyne emocje to chyba tylko to czy przeleciałem patyka czy nie.

Se polataj 500m albo i więcej od siebie tak z 50m na glebą modelem to zobaczysz wówczas emocje. Adrenalina uszami i nosem tak wali że nie wiem. A jak już jesteś 1,5km od siebie i trza wrócić z tych 100-200m to dopiero zabawa. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A miało być tak pięknie. Ponieważ Polska ekipa to porządni ludzie wiec pogoda postanowiła nas oszczędzić jako jedynych.7d1c9844460482a4e199033826d5954a.jpgd84aa9b9aab6866b092c5f8941f1f46a.jpg20c4ca47d59974b595eae76dceae1211.jpg7b4046055f2165acea8234531a17ada9.jpg369c2915126f13683ac367ceae591c5b.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Ale żeby nie było tak pięknie to te kut.... zbolale przeziebily mnie. Oszołom nastąpiło klime tak ze w nocy szron był na szybach w ja po polar i czapeczke (zimowa) chciałem lecieć. Na szczęście goście mocno spali wiec cichcem wyłączyłem. Ja spałem pod kołdra i dwoma kocami a Wiesław z Adasiem cycki przez całą noc chlodzili zboczency.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze ze 3-4 h i może zaczniemy. Niestety organizator jest ten sam co w Kravi wiec czekamy sami nie wiemy na co ale kurde czekamy.

ba1d19c918c9b767a76cc36172f37428.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Miasteczko powoli wstaje z kolan. Jeszcze nasi sąsiedzi z za plecow Ukraincy jeszcze się ociagaja. Chyba wczoraj musiało być grubo bo pewnie śpią. 285d333107882a5b89628cbefddec0ad.jpga1cc9388aa8684795039e7e3a01ed92f.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.