Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Latalismy z Wiesław em kolejka po kolejce. Ja 103 i 40 za ladowanie Wiesław 95m i 45 za ladowanie. Ja byłem w połowie stawki a Wiesław ze 3-4 od dołu. Nasze najlepsze loty na tych zawodach.

Wiesława forma rośnie co cieszy przed MŚ.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Musze się pochwalić ze nasz namiot bije rekordy odwiedzin.

To że Nowozeladczycy to już przjaciele to jedno ale co chwile mamy gości. Cóż Wiesław jest bardzo towarzyską osobą i co ktoś przechodzi to się zatrzymuje na pogawentke. Naprawde bardzo milo.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz cuda jednak się zdarzają.

Przychodzą z całego świata a jakże. No może poza Amerykanami. Oni trochę słabo się integrują.

 

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Niechcem ale muszem.

Czarek starasz się byś zgryźliwy, uszczypliwy czy złośliwy bo wychodzi ci to dość dobrze.

Widzisz skoro ty nie znasz angielskiego to nie znaczy że Kapitan Żeglugi Wielkiej z 30 letnim stażem jako pierwszy oficer tego języka nie zna.

Bardzo cie proszę jeśli twoje komentarze mają się ograniczać tylko do złośliwości to sobie daruj bo inaczej sobie juz nie popiszesz za bardzo w tym watku.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że nie rozumiesz. Chciałem sparafrazować pewną wypowiedź z tego forum, która zawierała oczekiwanie, że jak się na zawodach międzynarodowych chce porozmawiać z zawodnikiem z danego kraju, to należy mówić w jego języku.

 

Nie wiem czy pogadamy sobie w Szczecinie to sa zawody Miedzynarodowe .Ja jestem zawodnikiem Niemieckim bede z kolegami moimi ,jesli umiesz niemiecki to moze pogadamy

 

Tyle i tylko tyle. Nie miałem zamiaru oceniać znajomości żadnego z języków obcych u forumowiczów. :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejni goście w naszym obozie. Kurde z niewiadomych powodów bijemy rekordy powodzenia.

 

Ps.

Mnie nie przygrzało bo to są jeszcze nie moje temperatury. Chodzę dość często w polarze. Ja odżywam powyżej 35 stopni w cieniu. Dopiero wówczas zakładam krutkie spodnie.

A co do wypowiedzi Czarna to nie tylko ja jej nie zrozumiałem. Wystarczyło żeby Czarek napisał jedno słowo "parafrazuja".

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz po swoich dwóch dzisiejszych lotach. Trochę niestety słabe loty bo było stanowczo za wysoko. W pierwszym Adaś znalazł mi taki komin ze po wyłączeniu silnika zabrał mnie komin ze 40m w gore w ciągu tych 10 s. Zresztą drugi lot bardzo podobnie. Od 5 min juz schodziłem żeby zdążyć wylądować.

Jak jutro wrócę to napisze trochę więcej ale ogólnie jestem zadowolony.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin, czyszczenie proszę.Takie wpisy jak wyżej z zaczepkami ad persona idą w tym wątku do kubła.

Piotr, swoje problemy rozwiązuj na PW.

 

Cytat z Marka Twaina „ lepiej czasem siedzieć cicho i udawać głupiego, niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieje. Rano o 6.30 jeszcze trochę kropiło. Wojtek i Adaś trenują ciężkimi modelami.

Powiem tak, jak Adaś dorośnie a w zasadzie dojdzie do 18 lat będziemy mieli jedna z najsilniejszych drużyn na Świecie.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla zainteresowanych Mistrzostwami Świata F5J w Trnavie, SK dostępne kanały FB do obserwacji bieżących wydarzeń.

http://mcttrnava.sk/cms/news.php?extend.114.3&fbclid=IwAR3I109IhMLDDpGPszcTIuhcaQk1B0h2fwgv_bIFwcNenB6a0D5dwicZPdM

 

Liczę bardzo, że nasz ekipa podzieli się także akualnymi wrażeniami z rywalizacji.

Dzisiaj processing - sprawdzanie modeli.

 

 

Życzę naszej 4 osobowej reprezentacji mega sukcesu !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin, czyszczenie proszę.Takie wpisy jak wyżej z zaczepkami ad persona idą w tym wątku do kubła.

 

Ten też?

 

 

Czarek starasz się byś zgryźliwy, uszczypliwy czy złośliwy bo wychodzi ci to dość dobrze.

Widzisz skoro ty nie znasz angielskiego to nie znaczy że Kapitan Żeglugi Wielkiej [...]

 

Post pisany w afekcie, kiedy Konrad myślał, że atakuję jego kompana. Moderator powinien świecić przykładem, czyż nie? Inaczej, "oczekuję przeprosin".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.