Skocz do zawartości

TommyTom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tomku ale w NZL trzech zawodników lata równo między 850 a 950 pkt. z pewnymi odchyłkami ;)

Poza tym oni mogą trenować cały rok, teoretycznie ;)

Tak wiem, apetyt rośnie..., ble..., ble..., ble...

Uważam, że obecne 6 miejsce Tomka i trochę dalsze Wojtka i Wiesława nie jest powodem do jakiegokolwiek wstydu.

A 9 miejsce Adama jest mistrzostwem samo w sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wrażenie to team kiwi NZL, żadnego 1000 a w kupie trzymają 1 miejsce ;)

Jest i Tomek :)

Bo robią to co powinno się robić na MS. Latają pewnie, skutecznie i bez błędów. Taki banał.

„Mój” Brazylijczyk zaszalał na koniec i spadł w czarna dziurę. Czyli zrobił dokładne coś przeciwnego niż napisałem powyżej.

Uważam, że obecne 6 miejsce Tomka i trochę dalsze Wojtka i Wiesława nie jest powodem do jakiegokolwiek wstydu.

A 9 miejsce Adama jest mistrzostwem samo w sobie.

Wojtek, no proszę cię ...na MS jedzie się po jedno...

Tomek i Adam zrobili piękny krok przed najważniejszym. Trzymamy kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu jestem więc mogę sie przyłączyć do dyskusji.

 

Uważam dokładnie jak Jurek. Brazylijczyk zrobił to co mu ie wolno było i na tą chwile przepadł choć miał 9x po tysiaku.

Tomek lata tak jak sobie założył przed Mistrzostwami czyli na tyle bezpiecznie żeby tylko dostać się do finałów, jak widać swoje założenia realizuje w 100%. 

Jestem bardzo dumny z Adasia i z tego jego ostatniego lotu. Widać, że chłopaki dobrze mu podpowiedzieli żeby poleciał na tyle wysoko żeby dolatać i niewiele stracić. Zero w tym locie lub dużo poniżej 900 pkt zabrałoby mu finały taj jak Brazylijczykowi.

 

Czekamy na wyniki jeszcze dwóch lotów Tomka. Teraz już można spokojnie gratulować Adasiowi finałów. WIELKA SPRAWA :). To są jego pierwsze międzynarodowe zawody i chłopak nie speniał, nerwy trzymał na wodzy do ostatniego lotu, a że brązowe w kilku lotach lało się po nogach kogo to teraz obchodzi. Adaś wylatał 5 tysiaków. Naprawdę niesamowity wynik.

Mamy chłopaka który jak złapie tą osiemnastkę będzie jednym z najmocniejszych zawodników w seniorach w Europie. Drużyna zyska niesamowitego zawodnika a Tomek i Wojtek już muszą myśleć ja za te dwa lata ogrywać smarkacza.  :D  ;)

 

PS

O kurde Juniorzy latają dalej? Wiesław pisał, że seniorzy 16 a juniorzy 14 rund mają latać.

Adaś ma spory zapas do 11 w tabeli więc nie powinno być źle. Wystarczy tylko jeszcze jedno 900 i będzie na 100% finał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brazylijczyk, Brazylijczyk... No dał ciała po całości i ma pozamiatane.

A widzicie co robi Wojtek?

Na 6 lotów 4x1000 i 2x niewiele zabrakło.

Tak wiem, szkoda, ze pierwsze 8 tak nie poszło, ale...

Pokazuje, że Go stać, że nie spasował, że walczy.

Jurku wiadomo po co jedzie się na mistrzostwa.

Po medal, zwycięstwo, "pudło", ale przy takim jednostronnym podejściu do tematu, to po 8 kolejce ci od, powiedzmy, 28 miejsca mogliby sobie już odpuścić.

Walczy się do końca. Ot Brazylijczyk, finały miał praktycznie w kieszeni, i co?

Dopóki nie wybrzmi ostatnia syrena, to wszystko jest możliwe

 

Edit

Nie zmienia to faktu, ze lotami Adama jestem zauroczony, oczarowany i w ogóle takie tam... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg naszych rachunków Tomek bez względu na wynik jest w finałach. Jedyną możliwością żeby nie awansował to zero za lot i kara za cośtam. Tylko kara może wykluczyć Tomka. Pewniaki to Hucalijuk, Rizner, Wurts, Frąk i (chyba) Volikov. Reszta jeszcze musi walczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.